مجله سیمدخت
0

پس از گذشت یک ماه از معرفی آیفون ۱۵، اپل برای اولین بار مک‌های M3 را رونمایی می‌کند!

بازدید 28

به گفته یک افشاگر خبره، اپل قرار است در ماه اکتبر (مهر و آبان)، یعنی یک ماه پس از رونمایی آیفون ۱۵، اولین مک‌های مجهز به پردازنده M3 را معرفی کند. این گزارش اشاره می‌کند که آی‌مک، مک بوک ایر ۱۳ اینچ و مک بوک پرو ۱۳ اینچ جزو این محصولات جدید خواهند بود.

طبق شایعات، M3 به‌طور مشابهی به M2 در تعداد هسته‌هاست، اما با بهره‌گیری از لیتوگرافی سه نانومتری، قدرت پردازش بیشتر و مصرف انرژی کمتری خواهد داشت. این پردازنده متعلق به نسل اولیه پردازنده‌های سه نانومتری جهان خواهد بود.

تاکنون اعلام نشده که آیا اپل برای رونمایی از مک‌های جدید یک رویداد رسمی برگزار می‌کند یا آن‌ها را ازطریق بیانیه معرفی خواهد کرد.

احتمالاً فاصله زمانی بین رونمایی از مک‌های جدید و مراسم آیفون ۱۵ کمتر خواهد بود و منتظر برگزاری دو رویداد بزرگ متوالی از سوی اپل در دو ماه آینده نباشیم. همچنین، به‌نظر می‌رسد که معرفی پردازنده M3 که بسیار مهم است، فقط ازطریق بیانیه مطبوعاتی صورت نخواهد گرفت.

افشاگر خبره همچنین گفت که اپل نسل جدید آیپد پرو با نمایشگر OLED را در سال ۲۰۲۴ عرضه خواهد کرد و احتمالاً در پاییز امسال، ما شاهد معرفی نسل جدید آیپد ایر با پردازنده بهبودیافته خواهیم بود. نسل فعلی آیپد ایر از پردازنده M1 استفاده می‌کند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *