مجله سیمدخت
0

معیار موفقیت از دیدگاه نینتندو چیست؟

معیار موفقیت از دیدگاه نینتندو چیست؟
بازدید 16

شیگرو میاموتو، خالق ماریو، در مورد معیارهای موفقیت از دیدگاه نینتندو اظهار نظر کرده است.

نینتندو بدون شک موفق‌ترین سازنده کنسول محسوب می‌شود. این شرکت در حال حاضر صاحب پرفروش‌ترین کنسول جهان، قوی‌ترین مجموعه بازی‌های فرست پارتی و به احتمال زیاد متنوع‌ترین پایگاه کاربری است. با توجه به این موفقیت‌ها، جالب است که به رویکرد نینتندو در کسب‌وکار نگاهی بیندازیم. بر اساس گفته‌های شیگرو میاموتو، این غول ژاپنی فروش یک میلیون نسخه از یک بازی را موفقیت بزرگی نمی‌داند. با این حال، نینتندو تنها هر سه تا پنج سال یک بار به یک دستاورد چشمگیر نیاز دارد.

در جدیدترین مصاحبه، شیگرو میاموتو معیارهای موفقیت بزرگ نینتندو را توضیح داد. او بیان کرد که فروش ۳۰ میلیون نسخه از یک بازی این معیار را برآورده می‌کند، اما شرکت انتظار ندارد که همه بازی‌ها به این اندازه موفق باشند. جالب است بدانید که نینتندو در نسل فعلی چهار بار به این معیار دست یافته است. بازی‌های زیر هر کدام فروشی بیش از ۳۰ میلیون نسخه داشته‌اند:

  • Mario Kart 8 Deluxe (۶۱.۹۷ میلیون)
  • Animal Crossing: New Horizons (۴۵.۳۶ میلیون)
  • Super Smash Bros. Ultimate (۳۴.۲۲ میلیون)
  • The Legend of Zelda: Breath of the Wild (۳۱.۸۵ میلیون)

معیار موفقیت ازدیدگاه نینتندو چیسیت؟

یکی از دیگر موفقیت‌هایی که در حال حاضر در حال به وقوع پیوستن است، بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom است که تا به حال بیش از ۱۸ میلیون نسخه فروخته شده است؛ بنابراین انتظار می‌رود در آینده‌ای نزدیک به مرز ۳۰ میلیون نسخه برسد.

گفتگوهای شیگرو میاموتو جالب به نظر می‌رسد؛ زیرا اخیراً شاهد بسیاری از نظرات و حواشی در مورد آینده بازی‌های کنسولی بوده‌ایم. نینتندو به طور طبیعی به عنوان یکی از پیشروهای اصلی این صنعت تلقی می‌شود؛ زیرا به اصول انحصار پایبند مانده است.

نینتندو در حال حاضر از عملکرد کسب‌وکار خود راضی است و به نظر می‌رسد تا زمانی‌که فروش بازی‌های آن به بیش از ۳۰ میلیون نسخه برسد، نگرانی‌های زیادی برای آن وجود نخواهد داشت. نظر شما کاربران زومجی در این خصوص چیست؟

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید