مجله سیمدخت
0

احتمال ساخت دنباله بازی Mortal Kombat: Shaolin Monks وجود دارد

احتمال ساخت دنباله بازی Mortal Kombat: Shaolin Monks وجود دارد
بازدید 11

خالق مجموعه Mortal Kombat به احتمال اشاره کرده است که یک بازی دنباله از Mortal Kombat: Shaolin Monks در حال ساخت است.

در طول سه دهه گذشته، چندین بازی از سری Mortal Kombat منتشر شده است، اما در سال‌های اخیر، طرفداران بازی‌های این سری به دنبال یک بازی فرعی جدید هستند. آخرین بازی فرعی این مجموعه، Mortal Kombat: Shaolin Monks، در سال ۲۰۰۵ برای پلی‌استیشن 2 و ایکس باکس منتشر شد و با استقبال بسیار خوبی روبرو شد.

طرفداران Mortal Kombat اکنون منتظر اخبار جدید از این سری محبوب هستند. شایعاتی در فضای مجازی منتشر شده‌اند که به ساخت یک بازی فرعی جدید اشاره دارند. بحث‌ها نشان می‌دهند که استودیو NetherRealm، که سازنده اصلی این مجموعه است، در حال کار بر روی دنباله بازی Mortal Kombat: Shaolin Monks است.

اد بون، خالق Mortal Kombat، اخبار هیجان‌انگیزی را برای طرفداران این سری به اشتراک گذاشته است. او در گفتگوهای اخیر خود به ساخت دنباله‌ای برای بازی Mortal Kombat: Shaolin Monks اشاره کرده و اعلام کرده که داستان این بازی در صورت ساخته شدن، به دو شخصیت محبوب اسکورپیون و ساب-زیرو اختصاص خواهد یافت. او اظهار داشته است: «بدون شک، اگر یک بازی فرعی بسازیم، اسکورپیون و ساب-زیرو حتماً در آن حضور خواهند داشت.»

احتمال ساخت دنباله بازی Mortal Kombat: Shaolin Monks وجود دارد

اگرچه اد بون به‌طور رسمی اعلام نکرده است که بازی Mortal Kombat: Shaolin Monks 2 در حال ساخت است، اما نشانه‌ها و شایعاتی در این زمینه وجود دارد که او به آن انتقاد نمی‌کند. این حرف‌ها نشان می‌دهد که شرکت ندررلم ممکن است در حال بررسی امکان توسعه یک دنباله برای Mortal Kombat: Shaolin Monks باشد و احتمالاً در مراحل ابتدایی توسعه آن قرار دارد.

علاقهٔ شدید اد بون به Mortal Kombat: Shaolin Monks واضح است. خالق سری Mortal Kombat در گفتگوهایش به طور مکرر از این بازی فرعی محبوب یاد کرده و ارادت خود به ایجاد یک دنباله برای آن را نشان داده است.

اگر گزارش‌های اخیر درباره ساخت Shaolin Monks 2 صحیح باشند، این می‌تواند به طرفداران Mortal Kombat امیدوار کننده باشد. عرضه یک بازی جدید فرصتی عالی برای تجربه‌ی Mortal Kombat با نگاهی تازه خواهد بود و ممکن است طیف جدیدی از طرفداران را به خود جلب کند.

در دوران اولیهٔ مجموعه Mortal Kombat، شاهد انتشار بازی‌های فرعی مختلفی بودیم که تجربه‌ای جدید از مبارزات یک به یک ارائه می‌دادند. یکی از نمونه‌های برجستهٔ این بازی‌ها، Mortal Kombat Mythologies: Sub-Zero بود که بر روی شخصیت ساب-زیرو در دوران جوانی‌اش متمرکز بود و به‌عنوان اولین بازی فرعی این سری منتشر شد.

اگرچه Mortal Kombat: Shaolin Monks 2 به عنوان یک بازی فرعی، تمرکزی متمرکز بر ساب-زیرو ندارد، اما می‌تواند تنوع جدیدی به دنیای Mortal Kombat بیاورد. حضور اسکورپیون و ساب-زیرو، دو شخصیت برجسته این سری، در داستان بازی، هیجان آن را دوچندان می‌کند. روابط پیچیدهٔ این دو شخصیت که در طول سال‌ها تغییرات زیادی کرده است، می‌تواند زمینه‌ساز داستانی جذاب و پرماجرا باشد.

 

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *