مجله سیمدخت
0

مورتال کامبت ۱ از هفته آینده با قابلیت کراس-پلی به میدان نبرد باز می‌گردد!

مورتال کامبت ۱ از هفته آینده با قابلیت کراس-پلی به میدان نبرد باز می‌گردد!
بازدید 26

بازی اول مرتال کامبت، یا Mortal Kombat 1، به عنوان یکی از محبوب‌ترین بازی‌های سبک فایتینگ شناخته می‌شود. این عنوان با داستانی جذاب، موفق شد تا مجموعه را دوباره زنده کرده و خط داستانی جدیدی را معرفی کند. یک نکته جالب اینجاست که تا به حال، قابلیت کراس پلی در این بازی وجود نداشته است، اما حالا شرکت سازنده قصد دارد این ویژگی را به آن اضافه کند.

قابلیت کراس پلی در بازی‌های آنلاین بسیار اهمیت دارد. این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از دستگاه‌های مختلف با یکدیگر بازی کنند و محدودیتی از لحاظ پلتفرم وجود نداشته باشد. تا چند سال پیش، شرکت سونی به شدت مخالف این ویژگی بود، اما بعد از مدتی تغییر نگرش داشت و حالا تمامی پلتفرم‌ها می‌توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. یک نکته مهم درباره کراس پلی در بازی‌های فایتینگ این است که بهتر است از کنترلر استفاده شود تا هر فرد بتواند تجربه بهتری داشته باشد و هیچ فردی نسبت به دیگری برتری نداشته باشد.

قابلیت کراس پلی به بازی Mortal Kombat 1 از تاریخ ۹ اسفند اضافه خواهد شد. این ویژگی در تمامی نسخه‌های بازی Mortal Kombat 1 قابل دسترسی خواهد بود، به جز نسخه نینتندو سوییچ. نسخه نینتندو سوییچ این بازی با مشکلات زیادی روبه‌رو بوده و انتقادات زیادی را به همراه داشته است. به همین دلیل، استقبال از آن کمتر بوده و عملکرد خوبی نداشته است.

مورتال کامبت ۱ از هفته آینده با قابلیت کراس-پلی به میدان نبرد باز می‌گردد!

در همین تاریخ، کاراکتر پیس‌میکر (Peacemaker) به عنوان یک افزودنی اولیه به بازی افزوده خواهد شد. این کاراکتر که توسط جان سینا (John Cena) بازی می‌شود، شخصیتی بسیار جذاب و جالب است که تعداد زیادی طرفدار دارد. مانند سایر شخصیت‌های دنیای مرتال کمبت، پیس‌میکر نیز دارای توانایی‌ها و حرکات خاصی است که آن را برای نوع خاصی از مبارزه مناسب می‌کند. از تاریخ ۹ اسفند، کاربران قادر خواهند بود این شخصیت را تجربه کنند و از آن لذت ببرند.

شخصیت پیس‌میکر از تاریخ ۲۰ اسفند به طور کامل در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. همچنین، در همان بازه زمانی، بازی مرتال کمبت ۱ به صورت رایگان برای همه قابل دسترسی خواهد بود، تا هر کسی بتواند آن را تجربه کرده و در صورت تمایل آن را خریداری کند.

بازی مرتال کمبت ۱ توانست عملکرد خوبی در دنیای بازی‌های ویدیویی داشته باشد. این بازی عناصر جدیدی را به سری مرتال کمبت افزود و در عین حال ویژگی‌های دوست‌داشتنی این مجموعه را نیز حفظ کرد. این موضوع باعث شد که محبوبیت بسیار زیادی در بین بازیکنان داشته باشد و با استقبال خوبی از سوی طرفداران، سری مرتال کمبت را به موفقیت بیشتری برساند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *