مجله سیمدخت
0

MultiVersus بالاخره با تریلر جدید بازمی‌گردد!

MultiVersus بالاخره با تریلر جدید بازمی‌گردد!
بازدید 38

بعد از مواجهه با دوره‌ای طولانی از جنجال‌ها، بازی MultiVersus آماده است که با عرضه کامل خود در هفته آینده، با شخصیت‌های جدید، دوباره جذابیت بازی را افزایش دهد.

MultiVersus

اخیراً، استودیوی Player First Games تریلری جدید از بازی MultiVersus منتشر کرده و اعلام کرده که این بازی در تاریخ ۲۸ مه (۸ خرداد) برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم پلی‌استیشن، ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این تریلر که تماماً به صورت CG است، شخصیت‌هایی مانند فین و ولما را به همراه باگز بانی، جوکر، غول آهنی و ماروین مریخی به تصویر می‌کشد. این شخصیت‌ها با تعداد زیادی از دیگر شخصیت‌های قابل بازی، در نهایت به تخت آهنینی می‌رسند که جوکر بر روی آن حاکمیت دارد.

 

به جوکر اضافه به علاوه، پشتیبان‌هایی مانند جیسون وورهیز از جمعه سیزدهم و ایجنت اسمیت از ماتریکس نیز وجود دارند. همچنین، این بازی با معرفی یک شخصیت جدید، نامزدان مانند Banana Guard از Adventure Time، به عنوان شخصیت‌های قابل بازی، برخورد می‌کند که با سایر شخصیت‌های بازی هماهنگی خاصی ندارند. علاوه بر این، بازی با حالت جدیدی به نام Rifts که شامل نسخه‌های منحصر به فرد شخصیت‌های مختلف است، عرضه می‌شود و از این نظر، مشابه بازی کلاسیک Super Smash Bros است.

MultiVersus بالاخره با تریلر جدید بازمی‌گردد!

درباره بازی MultiVersus می‌توان گفت که این بازی انواع شخصیت‌های نمادین شرکت وارنر را در یک رقابت مخالف قرار می‌دهد. این بازی ابتدا به صورت نسخه بتا منتشر شد، اما پس از خاتمه آن در ژوئن سال گذشته، این بار به صورت کامل عرضه خواهد شد. تاخیر طولانی این انتشار چندان تاثیری بر جذابیت بازی نداشته است، زیرا پس از نسخه بتا، توسعه‌دهندگان تغییرات اساسی در مکانیک‌های مبارزه اعمال کرده‌اند و تجربه‌ای مبارزه روان‌تر را در MultiVersus فراهم کرده‌اند.

بهبود‌هایی که در مکانیک‌های مبارزه MultiVersus صورت گرفته است، با هدف افزایش لذت بردن از مبارزه انجام شده است. با بهبود وضوح، بازیکنان می‌توانند عملکرد شخصیت‌ها و رویدادهایی که در صفحه نمایش آن‌ها رخ می‌دهد، را بهتر فهمیده و پردازش کنند. با این حال، دو اضافه‌شده جدید و هیجان‌انگیزترین تغییرات، شامل حمله dash جدید و اضافه شدن مکانیک پری کردن است که مبارزات را بهتر و پویاتر می‌کند. در هر صورت، باید منتظر بمانیم و ببینیم که در تاریخ ۸ خرداد با چه تجربه‌ای روبه‌رو خواهیم شد.

منبع: VG247

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *