مجله سیمدخت
0

استاتهام به دریا می‌رود: بازی در فیلم اکشن مهیج Mutiny!

استاتهام به دریا می‌رود: بازی در فیلم اکشن مهیج Mutiny!
بازدید 33

جیسون استاتهام انتخاب شده است تا نقش کول رید را در فیلم اکشن مهیج جدیدی به نام Mutiny ایفا کند، که زیر نظر کارگردان ژان فرانسوا ریشه قرار دارد.

اطلاعات جدیدی از دنیای سینما و تلویزیون منتشر شده است که می‌گوید جیسون استاتهام برای بازی کول رید، یک شخصیت مهم در فیلم Mutiny، که توسط ژان فرانسوا ریشه کارگردانی می‌شود، انتخاب شده است. یک بیانیه مطبوعاتی جدید اعلام کرده است که شرکت Lionsgate حقوق توزیع این فیلم را در آمریکای شمالی تصاحب کرده است، در حالی که توزیع بین‌المللی آن در آخرین روزهای این ماه در بازار فیلم‌های کن مشخص خواهد شد.

خلاصه داستان فیلم Mutiny به این صورت است: “پس از اینکه رئیس صنعتگر میلیاردر کول رید در مقابل چشمانش به قتل می‌رسد، او به عنوان مظنون اصلی این جنایت شناخته می‌شود و درحالی‌که تحت تعقیب قرار دارد، سعی می‌کند تا یک توطئه بین‌المللی را فاش کند.” نویسندگی این فیلم به عهده لیندزی میشل و جی.پی. دیویس بوده است و جیسون استاتهام و مارک بوتان به عنوان تهیه‌کنندگان این فیلم فعالیت می‌کنند. تولید فیلم انتظار می‌رود در ماه سپتامبر ۲۰۲۴ آغاز شود.

ژان فرانسوا ریشه به عنوان کارگردان فیلم‌هایی نظیر Plane و Assault on Precinct 13 شناخته می‌شود و جیسون استاتهام نیز در فیلم‌های اکشن مانند Crank، The Expendables، The Fast and the Furious و The Mechanic به بازی پرداخته است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *