مجله سیمدخت
0

IrPod Max 2024 با تغییرات اندک تولید می‌شود.

IrPod Max 2024 با تغییرات اندک تولید می‌شود.
بازدید 51

گفته می‌شود که هدفون ایرپاد مکس جدید اپل که در سال ۲۰۲۴ منتشر خواهد شد، در مقایسه با مدل فعلی، تفاوت خاصی در ارتقاء سخت‌افزاری و نرم‌افزاری نخواهد داشت. هدفون ایرپاد مکس اپل، که از دسامبر ۲۰۲۰ تاکنون در بازار موجود است، همچنان به فروش ادامه داده می‌شود و هیچ اطلاعاتی در مورد مدل جدید آن منتشر نشده است. در مقابل، ایرپاد پرو در طول زمان چندین بار ارتقاء‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری داشته است.

قبلاً گزارش شده بود که اپل در نسخه جدید ایرپاد مکس (۲۰۲۴) از درگاه USB-C و گزینه‌های رنگی جدید استفاده خواهد کرد. اما به نظر می‌رسد که اپل قصد دارد به‌طور جزئی و به میزان کمی تغییرات در این هدفون ایجاد کند، به‌حدی که نیاز به تغییر نام محصول نداشته باشد. افشاگر معروف، مارک گرمن، در گزارش‌های اخیر اشاره کرده است که اپل قصد تغییرات قابل توجهی در هدفون ایرپاد مکس ندارد و تغییرات ممکن است به حدی اندک باشند که حتی نام محصول تغییر نیابد.

به نظر می‌رسد که انگیزه اصلی برای به‌روزرسانی سخت‌افزاری ایرپاد مکس جدید، فقط پاسخ‌گویی به مقررات کمیسیون اروپا است که استفاده از USB-C برای وسایل قابل‌شارژ مانند هدفون‌ها الزامی کرده است. در حال حاضر، ایرپاد مکس هنوز از درگاه لایتنینگ اپل استفاده می‌کند.

به گفته گرمن، هدفون ایرپاد مکس همچنان از پردازنده H1 به‌جای H2 استفاده خواهد کرد. این بدان‌معناست که ایرپاد مکس نمی‌تواند از ویژگی‌های نرم‌افزاری پیشرفته‌ای مانند صدای تطبیقی و حذف نویز هوشمند که ایرپاد پرو در سال جاری دریافت کرد، پشتیبانی کند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *