مجله سیمدخت
0

تاریخ اکران فیلم انیمیشن سوپر ماریو

فیلم سوپر ماریو در سال ۲۰۲۶
بازدید 39

کمپانی نینتندو (Nintendo) و استودیوی ایلومینیشن (Illumination) به تازگی اعلام کرده‌اند که فیلم جدید “Super Mario Bros” در سال ۲۰۲۶ به اکران خواهد رسید.

فیلم انیمیشن سوپر ماریو

این خبر در تاریخ ۱۰ مارس (۲۰ اسفند)، روز ماریو، از سوی شیگرو میاموتو، خالق ماریو، رسماً فاش شد. این دنباله جهان ماریو را بیشتر گسترش می‌دهد و در تاریخ ۳ آوریل ۲۰۲۶ (۱۴ فروردین ۱۴۰۵) اکران خواهد شد. او همچنین اظهار داشت که فیلم “برادران سوپر ماریو” که در بهار گذشته اکران شده، همچنان توسط بسیاری از مخاطبان تماشا می‌شود.

میاموتو گفت: “تیم ایلومینیشن که قبلاً روی فیلم “برادران سوپر ماریو” کار می‌کردند، این فیلم جدید را همراه با نینتندو تولید می‌کنند.” کریس ملداندری (Chris Meledandri) از ایلومینیشن نیز اظهاراتی داشت:

“من بسیار هیجان‌زده‌ام که در کنار میاموتو هستم تا به‌طور رسمی بازگشتمان به دنیای “برادران سوپر ماریو” را اعلام کنم. کارگردانان ما، آرون هوروث (Aaron Horvath) و مایکل جلنیک (Michael Jelenic) همراه با هنرمندان با استعداد از استودیوی ایلومینیشن پاریس، که با زنده کردن پادشاهی قارچ در فیلم “برادران سوپر ماریو” شهرت داشتند، مشغول کار، طراحی استوری‌برد و توسعه‌ی فیلم برای محیط‌های جدید هستند. ما به زودی کار روی انیمیشن را شروع خواهیم کرد و با دقت به تمام جزئیات، بهترین نسخه این فیلم را ارائه خواهیم داد.”

تاریخ اکران فیلم انیمیشن سوپر ماریو

فیلم “برادران سوپر ماریو” که در سال ۲۰۲۳ به اکران رسید، رکورد‌های باکس آفیس را شکست. این فیلم با فروش ۱.۳۶ میلیارد دلاری به صورت جهانی، به پرفروش‌ترین فیلم ساخته شده بر اساس یک بازی ویدیویی تبدیل شد. همچنین، رکورد بیشترین فروش آخر هفته افتتاحیه را در بین فیلم‌های انیمیشنی به دست آورد. این موفقیت‌ها به حدی بود که ساخت دنباله از این فیلم به نظر منطقی می‌رسید.

درباره جزئیات فیلم جدید، همانطور که همیشه اظهار می‌کنم، وقتی به مرحله‌ای می‌رسیم که آماده به اشتراک‌گذاری جزئیات بیشتر شویم، اطلاعات را به اطلاع شما خواهیم رساند. با این حال، ما به گسترش بیشتر دنیای ماریو فکر می‌کنیم و این دنباله داستانی روشن و سرگرم‌کننده خواهد داشت.

به هر حال، به نظر می‌رسد که حداقل دو سال دیگر باید منتظر بمانیم تا جدیدترین فیلم ماریو را ببینیم.

منبعEurogamer

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *