مجله سیمدخت
0

بلومبرگ: آی‌مک جدید اپل با تراشه M3 و تغییرات داخلی در استند به بازار عرضه خواهد شد.

بلومبرگ: آی‌مک جدید اپل با تراشه M3 و تغییرات داخلی در استند به بازار عرضه خواهد شد.
بازدید 77

این متن در مورد آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به محصول جدید اپل، یعنی آی‌مک، ارائه شده است. خبرنگار بلومبرگ به نام “مارک گرمن” در یادداشتی تازه اطلاعات جدیدی در مورد آی‌مک اپل ارائه داده است. آی‌مک جدید اپل با پردازنده جدید و پایه‌ی بازطراحی‌شده از نظر اتصال به قطعات داخلی به بازار عرضه خواهد شد. وی همچنین در مورد ترکیب رنگ‌های آی‌مک جدید نیز توضیحاتی ارائه داده است.

این اطلاعات منحصر به فرد از مشخصات داخلی محصول، طراحی ظاهری آن و نیز انتخاب رنگ‌های آن را برای خواننده توضیح داده‌اند. این متن به خواننده امکان می‌دهد تا قبل از برگزاری رویداد اپل در تاریخ 9 آبان‌ماه، از جزئیات مرتبط با آی‌مک جدید باخبر شود.

آی‌مک جدید اپل با چه مشخصاتی معرفی می‌شود؟

فرارسیدن روز رویداد اپل تحت عنوان Scary Fast تا چند روز دیگر باقی مانده است، که قرار است روز دوشنبه، 30 اکتبر (بامداد 9 آبان‌ماه) برگزار شود. خبرنگار بلومبرگ، مارک گرمن، پیش از این اطلاعات جالبی درباره مشخصات کلیدی آی‌مک جدید اپل منتشر کرده است.

به نظر می‌رسد تغییر اساسی در آی‌مک جدید به نظر مرتبط با پردازنده آن است. این دستگاه به گفته‌ها با تراشه M3 اپل عرضه خواهد شد، در حالی که مدل فعلی از آی‌مک از تراشه M1 استفاده می‌کند. مارک گرمن به طور مکرر اعلام کرده است که آی‌مک با تراشه M2 مجهز نخواهد شد و این مدل از آی‌مک یکی از اولین دستگاه‌های اپل است که از تراشه M3 بهره می‌برد.

گرمن در ماه مارس نیز به استند بازطراحی‌شده آی‌مک جدید اشاره کرده بود و توضیح داده بود که این دستگاه با طراحی مجدد برخی از اجزای داخلی به بازار عرضه خواهد شد. او در آخرین گزارش خود نیز بیان کرده است که آی‌مک جدید با پایه بازطراحی‌شده در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

آی‌مک فعلی در رنگ‌های سبز، زرد، نارنجی، صورتی، بنفش، آبی و نقره‌ای موجود است. در ماه مارس، گرمن اعلام کرده بود که آی‌مک جدید در رنگ‌های نارنجی، صورتی، آبی و نقره‌ای عرضه خواهد شد. حالا او این موضوع را در گزارش جدید خود تکرار کرده و افزوده است که این دستگاه در ماه‌های ژوئن تا آگوست تولید انبوه خواهد شد و آماده عرضه به بازار است. باید منتظر بمانیم تا اپل جزئیات بیشتری از آی‌مک جدید را فاش کند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *