مجله سیمدخت
0

انتظارها به پایان رسید: نینتندو سوییچ ۲ در سال ۲۰۲۵ معرفی می‌شود!

انتظارها به پایان رسید: نینتندو سوییچ ۲ در سال ۲۰۲۵ معرفی می‌شود!
بازدید 28

به طبق آخرین اطلاعات منتشر شده، به نظر می‌رسد که کنسول بعدی نینتندو با تأخیر نسبت به پیش‌بینی‌ها و در اوایل سال ۲۰۲۵ عرضه خواهد شد.

پدرو هنریکه، روزنامه‌نگار برزیلی، ادعا می‌کند که این اطلاعات را از پنج منبع مستقل دریافت کرده است. به گفته این منابع، علاوه بر آماده‌سازی کنسول، نینتندو نیز در حال توسعه بازی‌هایی است که قصد دارد همزمان با عرضه کنسول، آن‌ها را منتشر کند. گزارش‌های قبلی از سایت VGC نیز این موضوع را به تأیید رسانده بوده که نینتندو قصد دارد کنسول بعدی خود را در اواخر سال ۲۰۲۴ معرفی کند. این اطلاعات در ادامه توسط منابع دیگری نیز تأیید شده است.

هرچند به نظر می‌رسد که نینتندو به ناشران اعلام کرده که کنسول بعدی آن‌ها در سه ماهه اول سال ۲۰۲۵ عرضه خواهد شد، اما اطلاعات مختلف نشان می‌دهند که شرکت‌های بازی مستقل نیز از این تأخیر آگاه هستند. برخی از منابع بیان کرده‌اند که دلیل این تأخیر، تمرکز بر روی آماده‌سازی بازی‌های انحصاری و قوی‌تر برای زمان عرضه کنسول است. همچنین امکان دارد که کنسول نسل بعدی نینتندو از یک جدول زمانی مشابه با عرضه سوئیچ پیروی کند که در ماه مارس منتشر شد. در این بین، سخنگویان نینتندو اظهار نظری انجام نداده‌اند.

انتظارها به پایان رسید: نینتندو سوییچ ۲ در سال ۲۰۲۵ معرفی می‌شود!

دو گزارش اعلام کرده‌اند که دو استودیویی که در حال توسعه بازی‌های برای کنسول سوییچ ۲ هستند، آثار خود را برای انتشار در اوایل سال آینده برنامه‌ریزی کرده‌اند، اما هنوز نمی‌توانند تأیید کنند که آیا این به معنای عرضه‌ی دیرتر از انتظار خود کنسول خواهد بود یا خیر. در جلسه‌ی درآمدی اخیر در اوایل فوریه، رئیس نینتندو، شانتارو فوروکاوا (Shuntaro Furukawa)، بار دیگر از اظهار نظر درباره برنامه‌های کنسول نسل بعدی خود خودداری کرد.

مدیر عامل به جای این اصرار کرد که نسخه فعلی نینتندو سوییچ به نوعی “کسب و کار اصلی” نینتندو در سال ۲۰۲۴ خواهد بود. او اظهار کرد که برنامه‌های این شرکت برای سال مالی آینده در جلسه توجیهی درآمد بعدی آن در ماه مه به اشتراک گذاشته خواهد شد. به هر حال، سال مالی آینده نینتندو تا آوریل ۲۰۲۵ ادامه خواهد داشت، بنابراین می‌تواند شامل عرضه کنسول باشد.

دکتر سرکان توتو (Serkan Toto)، مدیرعامل شرکت مشاوره‌ای کنتان گیمز مستقر در توکیو، اخیراً پیش‌بینی کرده است که کنسول جدید نینتندو با قیمت ۴۰۰ دلار یا به نوعی ۱۰۰ دلار بیشتر از قیمت زمان انتشار سوییچ، عرضه خواهد شد و احتمالاً بازی‌های آن قیمت ۷۰ دلاری خواهند داشت. کنسول بعدی نینتندو، همانطور که قبلاً گزارش شده بود، دوباره دارای ویژگی قابل حمل بودن خواهد بود.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *