مجله سیمدخت
0

روساموند پایک به جمع بازیگران “Now You See Me 3” پیوست!

روساموند پایک به جمع بازیگران "Now You See Me 3" پیوست!
بازدید 13

رزمند پایک، بازیگری که برای دریافت یک جایزه اسکار نامزد شده است، توافق کرده است در فیلم Now You See Me 3 به ایفای نقش بپردازد، این اتفاق پس از مذاکرات با لاینزگیت رخ خواهد داد.

در اردیبهشت ۹۹، خبر منتشر شد که لاینزگیت در حال ساخت فیلم Now You See Me 3 است. و حالا، در آخرین اخبار سینما و تلویزیون، یک بازیگر دیگر به این فیلم اضافه شده است. لاینزگیت به تازگی رزمند پایک، بازیگر نامزد دریافت یک جایزه اسکار برای فیلم Gone Girl را برای حضور در فیلم Now You See Me 3 استخدام کرده است. پایک اخیراً در فیلم Saltburn به تصویر کشیده شده بود و آینده‌ی کاری او شامل فیلم‌های Hallow Road و In the Grey می‌شود.

به جسی آیزنبرگ، مارک رافلو، وودی هارلسون، ایسلا فیشر، دیو فرانکو و مورگان فریمن نیز ملحق شده است که برای بازی در فیلم Now You See Me 3 آماده می‌شوند. به علاوه، آریانا گرینبلات، جاستین اسمیت و دومینیک سسا نیز سه بازیگر جدید دیگری هستند که در این فیلم کمدی اکشن به نقش‌هایی پرداخته ولی تاکنون نقش هیچ‌کدام از این بازیگران جدید اعلام نشده است.

روساموند پایک به جمع بازیگران "Now You See Me 3" پیوست!

روبن فلیشر، کارگردان فیلم‌های مانند Zombieland، Zombieland: Double Tap، Venom، Thirty Minutes or Less، Gangster Squad و Uncharted، به عهده دارد کارگردانی فیلم Now You See Me 3 را بپذیرد. همچنین، اریک وارن سینگر، ست گراهام اسمیت و مایکل لسلی مسئول نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده دارند. در حال حاضر، اطلاعات کمی درباره داستان و رویدادهای فیلم Now You See Me 3 در دسترس است.

در این قسمت جدید از فیلم، شاهد بازگشت و تجدید اتحاد شخصیت‌های قدیمی از دو قسمت قبلی خواهیم بود، همچنین با معرفی بازیگران جدید به عنوان Four Horsemen، داستان به جلو پیش می‌رود. تمرکز اصلی فیلم Now You See Me 3 بر روی معرفی نسل جدید شعبده‌بازان خواهد بود. انتظار می‌رود که فیلم Now You See Me 3 در طول سال ۲۰۲۴ فیلم‌برداری شود، اما تاریخ دقیق اکران فیلم هنوز مشخص نشده است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *