مجله سیمدخت
0

Inside Out 2 به جمع یک میلیاردی‌ها پیوست!

Inside Out 2 به جمع یک میلیاردی‌ها پیوست!
بازدید 19

فروش جهانی انیمیشن Inside Out 2 به طور رسمی از مرز یک میلیارد دلار عبور کرده است، نشان از ادامه‌ی بسیار موفق این انیمیشن می‌دهد.

در جهان سینما، Inside Out 2 با شروعی قدرتمند در گیشه شروع به فراگیر شدن کرده است. آخرین اخبار از دنباله این انیمیشن نشان می‌دهد که رکوردهای بیشتری را به ثبت رسانده است. در سومین هفته‌اش اکران، Inside Out 2 موفق به کسب فروش یک میلیارد دلاری شد. در بازار آمریکای شمالی، این انیمیشن توانست 57.4 میلیون دلار دیگری را به خود اختصاص دهد و با حفظ رتبه اول در 3 هفته متوالی، فروش کل آن به 469.3 میلیون دلار ارتقا یافت.

همچنین، Inside Out 2 در بازار بین‌المللی نیز موفق بوده و 108 میلیون دلار دیگر را به دست آورده است، که فروش بین‌المللی آن به 545.5 میلیون دلار می‌رسد و جمع کل فروش جهانی آن به 10.15 میلیارد دلار می‌رسد. این انیمیشن از پیکسار، اولین فیلمی است که از زمان فیلم باربی در سال گذشته به فروش یک میلیارد دلاری رسیده است، و در ردیف فیلم‌هایی مانند Incredibles 2، Toy Story 4، Toy Story 3 و Finding Dory از استودیو پیکسار قرار می‌گیرد که به این میزان فروش دست پیدا کرده‌اند.

Inside Out 2 به جمع یک میلیاردی‌ها پیوست!

به این ترتیب، Inside Out 2 به عنوان پرفروش‌ترین فیلم سال ۲۰۲۴ در جهان شناخته می‌شود و پنجمین انیمیشن یک میلیارد دلاری از پیکسار در گیشه جهانی است. این انیمیشن توانست در طی هفته‌های گذشته از فروش قسمت اول خود عبور کند و حالا ممکن است به پرفروش‌ترین انیمیشن تاریخ پیکسار در گیشه جهانی تبدیل شود. کارگردانی این انیمیشن بر اساس فیلمنامه‌ای از مگ لفاوه، نویسنده Inside Out، کلسی مان بوده و با همکاری دیو هلستاین، این انیمیشن به اجرا درآمده است.

در نقش‌های اصلی این انیمیشن، امی پولر به عنوان شادی، فیلیس اسمیت به عنوان غم، لویس بلک به عنوان خشم، تونی هیل به عنوان ترس، لایزا لاپیرا به عنوان نفرت، مایا هاوک به عنوان اضطراب، ایو ادبری به عنوان حسادت، ادل اگزارکوپولوس به عنوان بی‌حوصلگی، پال والتر هاوزر به عنوان خجالت و دیگر هنرمندانی چون کنسینگتون تالمن، دایان لین، کایل مک‌لاکلن، لیلیمار هرناندز، ایوت نیکول براون، فلی، دیو گولز، فرانک اوز، بابی موینیهان، جون اسکویب، یانگ یی و جان راتزنبرگر به عنوان صداپیشه‌ها در Inside Out 2 حضور دارند و ویژگی‌های کاراکترهای انیمیشن را به زندگی می‌اندازند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید