مجله سیمدخت
0

پوستر فصل سوم One Punch Man: کینگ در مرکز توجه

پوستر فصل سوم وان پانچ من: کینگ در مرکز توجه
بازدید 29

یک پوستر جدید از فصل سوم انیمه One Punch Man منتشر شده است که در آن به شخصیت کینگ اشاره شده است. اطلاعات جدیدی از این فصل اخیراً منتشر شده است و بر اساس آن، استودیو J.C. Staff، که فصل دوم این انیمه را تولید کرده بود، اکنون مسئولیت تولید فصل سوم را بر عهده گرفته است.

One Punch Man

طبق اخبار جدید سینما و تلویزیون، پوستر دومی از فصل سوم انیمه One Punch Man منتشر شده است و در این پوستر، تمرکز بر شخصیت کینگ قرار دارد.

 پوستر فصل سوم وان پانچ من: کینگ در مرکز توجه

کینگ در واقع یکی از قهرمانان S-Class با رتبه ۵ در انجمن قهرمانان است که به عنوان “قوی‌ترین مرد روی زمین” شناخته می‌شود. همچنین، استودیو J.C. Staff اطلاعات بیشتری را منتشر کرده است، به‌طوری که براساس آن، توموهیرو سوزوکی به عنوان نویسنده ارشد، چیکاشی کوبوتا به‌همراه شینجیرو کورودا و ریوسوکه شیراکاوا به عنوان طراحان شخصیت، و ماکوتو میازاکی به عنوان آهنگساز در فصل سوم انیمه One Punch Man حضور دارند.

One Punch Man یکی از شخصیت‌های بسیار محبوب در دنیای مانگا و انیمه است که داستان یک ابرقهرمان به نام سایتاما را روایت می‌کند. او به دنبال قدرتمند شدن با تمرین‌های سختی است که در نهایت به کلی کچل می‌شود. توانایی‌های او به اندازه‌ای هستند که تنها با یک مشت می‌تواند دشمنان خود را شکست دهد. اما این قدرت برایش خسته‌کننده شده و اکنون سایتاما به دنبال یافتن یک حریف قدرتمند و شایسته است تا بتواند به چالش کشیده شود.

مجموعه One Punch Man توسط وان و یوسوکه موراتا خلق شد و اولین نسخه مانگای آن در سال ۲۰۱۲ منتشر شد. تاکنون ۱۹ جلد از آن به چاپ رسیده و بیش از ۳۰ میلیون نسخه از آن به فروش رفته است. نسخه انگلیسی این مانگا نیز در سال ۲۰۱۵ در آمریکا منتشر شد. فصل اول انیمه One Punch Man در سال ۲۰۱۵ و فصل دوم آن در سال ۲۰۱۹ منتشر شده است و توموهیرو سوزوکی مسئول ساخت این انیمه بوده است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *