مجله سیمدخت
0

کاوبوی‌ها به اورواچ می‌آیند!

کاوبوی‌ها به اورواچ می‌آیند!
بازدید 21

چند روز پیش اعلام شد که Overwatch 2 با انیمه Cowboy Bebop همکاری خواهد کرد. این همکاری شامل افزودن چندین اسکین از این انیمه به بازی Overwatch 2 می‌شود و شخصیت‌های این بازی ظاهر خاصی خواهند داشت. حالا شرکت سازنده تصمیم گرفته تا این اسکین‌ها را رونمایی کرده و آن‌ها را به طرفداران نشان دهد.

Overwatch 2 همکاری‌های متعددی با مجموعه‌های مختلف داشته است که این امر باعث شده بازی از تنوع بسیار خوبی برخوردار باشد. حتی این بازی با دو انیمه مختلف نیز همکاری کرده و همکاری با One Punch Man یکی از همکاری‌های بسیار محبوب آن بود. اکنون نوبت به یک انیمه جدید و محبوب مانند Cowboy Bebop رسیده است که این انیمه نیز دارای طرفداران فراوانی است و از لحاظ مضمونی شباهت‌هایی با مجموعه Overwatch دارد.

رویداد همکاری بین Overwatch و Cowboy Bebop چندی پیش به طور رسمی عرضه شد و کاربران می‌توانند با به روزرسانی بازی خود به آن دسترسی پیدا کنند. یک نکته مهم اینجاست که این رویداد شامل چندین مورد اسکین و اقلام ظاهری مختلف است که باعث شده جذابیت بسیار زیادی داشته باشد. همچنین ارزش این است که هر اسکین دارای هزینه بوده و به صورت رایگان در دسترس نیست، اما برخی از آن‌ها با تکمیل چالش‌های مختلف داخل بازی هم قابل دسترسی هستند که این یک نکته مثبت به حساب می‌آید.

همکاری بین Overwatch و Cowboy Bebop منجر به اضافه شدن اسکین‌های بسیار جذابی به بازی شده است. برخی از این اسکین‌ها شامل آش با ظاهر فی ولنتاین، سامبرا با ظاهر اد و دیگر اسکین‌های مشابه هستند. تمامی این اسکین‌ها جذابیت خاصی دارند و به طور مستقیم از انیمه Cowboy Bebop الهام گرفته شده‌اند.

کاوبوی‌ها به اورواچ می‌آیند!

در کنار این موارد، چندین موسیقی متن و محیط جدید نیز به بازی اضافه شده تا با زمینه انیمه کوبوی بیباپ هماهنگی داشته باشد. همچنین، شرکت سازنده سعی کرده است تا این همکاری به اصالت اورواچ آسیبی نزند و در نتیجه، این همکاری به صورت یک اسکین در اختیار کاربران قرار گرفته است.

با عرضه اورواچ ۲، بلیزارد تغییرات بزرگی در سیستم تجاری آن اعمال کرد. هنگام معرفی این بازی، بسیاری از طرفداران اعلام کردند که نیازی به عرضه یک نسخه ۲ برای اورواچ نیست، مخصوصاً اینکه این بازی به عنوان یک عنوان سرویس آنلاین بود. با این حال، به دلیل تغییرات بنیادینی که در روند اورواچ ایجاد شده بود، شرکت سازنده مجدداً آن را به صورت رایگان عرضه کرد.

مشکل اینجاست که روند عرضه اصلاً مورد توجه قرار نگرفت و طرفداران اورواچ از آن راضی نبودند. با این سیستم جدید، بازی که به عنوان یکی از بهترین بازی‌های آنلاین شناخته می‌شد، به یک بازی کاملاً معمولی تبدیل شد که باعث شد اورواچ به شدت از نظر محبوبیت کاسته شود.

حالا بلیزارد در تلاش است تا این عدم رضایت طرفداران را با همکاری‌های مختلف یا عرضه بخش همکاری و داستانی جبران کند. تا حدی، این شرکت موفق عمل کرده است، اما این بازی با چیزی که طرفداران در انتظار داشتند، فاصله زیادی دارد. مخصوصاً که یکی از نقاط قوت اورواچ، دریافت یک هزینه اولیه و دسترسی به انواع شخصیت‌های مختلف بود، که در نسخه ۲ دیگر وجود ندارد و کاربران برای دسترسی به شخصیت‌های جدید نیاز به بتل پس یا اتمام چالش‌های مختلف دارند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *