مجله سیمدخت
0

تریلر ریمیک Paper Mario

تریلر ریمیک Paper Mario
بازدید 17

شرکت نینتندو به تازگی تریلری جدید از بازی Paper Mario: The Thousand-Year Door را منتشر کرده است، که بر روی کنسول نینتندو سوییچ قابل مشاهده است. این تریلر، با همکاری با طرفداران، قسمت مقدمه‌ای از این بازی را به نمایش می‌گذارد. از لحاظ گرافیکی و انیمیشن، این تریلر به سبک بازی Mario vs. Donkey Kong طراحی شده و دارای تصاویر بسیار زیبا و چشم‌نوازی است.

همانطور که تریلر Paper Mario: The Thousand-Year Door به تصویر کشیده است، زمانی شهری پرآوازه و شاداب وجود داشت که مردمش در آرامش و خوشبختی زندگی می‌کردند. اما روزی فاجعه‌ای بزرگ افتاد و باعث افول و سقوط این شهر در غم و اندوه شد. پس از مدتی، شهری به نام Rogueport در مکانی دیگر ظاهر شد و به سرعت شایعاتی درباره‌ی یک شهر باستانی که در زیرزمین واقع شده و گنجی مخفی دارد، گسترش یافت.

در همین حین، ماریو و همراهش با یک نقشه‌ی مرموز به سراغ گنجی محتمل می‌روند. اما همه چیز زمانی پیچیده می‌شود که آنها درگیر ماجراجویی‌های جدیدی می‌شوند؛ ماجرایی که به نجات شاهزاده‌ی خانم و کشف راز فاجعه‌ی قدیمی می‌پردازد. Paper Mario: The Thousand-Year Door قرار است در تاریخ ۳ خرداد (۲۳ مه) برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شود.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *