مجله سیمدخت
0

پرسونا 6 برای ایکس‌باکس و سوییچ هم منتشر می‌شود؟

پرسونا 6 برای ایکس‌باکس و سوییچ هم منتشر می‌شود؟
بازدید 11

بعد از موفقیت P3 Reload، توجه به اطلاعات غیررسمی پیرامون بازی بعدی، یعنی پرسونا ۶، جلب شده است. یک منبع مطلع با نام مستعار Nate the Hate اخیراً اطلاعاتی را درباره پلتفرم‌های این بازی منتشر کرده است.

برخلاف پرسونا ۵ که برای سال‌ها به کنسول‌های پلی‌استیشن محدود بود، به نظر می‌رسد پرسونا ۶ به عنوان یک بازی مولتی پلتفرم منتشر خواهد شد. این منبع ادعا می‌کند که علاوه بر کنسول پلی‌استیشن، بازی برای ایکس‌باکس و سوییچ (احتمالاً سوییچ ۲) نیز منتشر خواهد شد. این اطلاعات از طریق منابعی با نام‌های مستعار Nate the Hate و Midori منتشر شده است و هنوز به صورت رسمی تایید نشده است.

در یکی از پادکست‌های اخیر، Nate the Hate اظهار کرده است: “با توجه به اطلاعاتی که من دارم، به نظر می‌رسد پرسونا ۶ برای ایکس‌باکس نیز منتشر خواهد شد، بنابراین طرفداران این بازی روی این کنسول می‌توانند امیدوار باشند. البته من کاملاً مطمئن نیستم که آیا این بازی همزمان با انتشار برای پلی‌استیشن برای دیگر پلتفرم‌ها منتشر خواهد شد یا خیر، اما با توجه به الگوی انتشار اخیر بازی‌های پرسونا به صورت مولتی پلتفرم، این احتمال مطرح است. گمان می‌کنم که پرسونا ۶ در یک زمان مشخص برای ایکس‌باکس و پلی‌استیشن منتشر خواهد شد.”

پرسونا 6 برای ایکس‌باکس و سوییچ هم منتشر می‌شود؟

او در ادامه به این شرایط اشاره می‌کند: “اگر مایکروسافت بتواند این بازی را برای گیم‌پس بیاورد، واقعاً یک کار بزرگ انجام داده است.”

بعد از این بیانات، Midori در ایکس/توییتر، علاوه بر تایید ادعا، اظهار کرد که این بازی برای چندین پلتفرم منتشر خواهد شد، احتمالاً اشاره به پلتفرم بعدی نینتندو هم دارد.

هنوز مشخص نیست که دنباله‌ی موردانتظار چه زمانی اکران می‌شود. ما فرض می‌کنیم که توسعه آن حدود سال ۲۰۲۱ آغاز شده است، زمانی که متوجه شدیم که آتلوس برای این پروژه استخدام می‌کند، یا زمانی که پرسش اینکه آیا یک قهرمان زن در آن حضور خواهد داشت یا خیر برایمان ایجاد شد.

آتلوس در چند سال اخیر سعی کرده است رویکرد تازه‌ای را برای عرضه‌ی بازی‌ها به پلتفرم‌های مختلف در نظر بگیرد، بنابراین انتشار همزمان بازی پرسونا برای پلتفرم‌های دیگر به غیر از پلی‌استیشن امری غیر عجیب به نظر می‌رسد. عملکرد موفق این بازی در کامپیوترهای شخصی احتمالاً در تصمیم آتلوس تأثیرگذار بوده است. با این حال، از آنجایی که بازی‌های اصلی پرسونا همیشه برای پلی‌استیشن اهمیت زیادی داشته‌اند، برخی احتمالاً فکر می‌کردند که پلی‌استیشن به سراغ قرارداد انحصاری برای پرسونا ۶ خواهد رفت. برای اطلاعات رسمی بیشتر، باید منتظر معرفی رسمی این بازی توسط آتلوس بمانیم.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *