مجله سیمدخت
0

ریبوت فیلم دزدان دریایی کارائیب

ریبوت فیلم دزدان دریایی کارائیب
بازدید 28

تهیه‌کننده مجموعه فیلم دزدان دریایی کارائیب، در گفت‌وگوی اخیر خود با ComicBook، تصدیق کرده است که ریبوت فیلم Pirates of the Caribbean در حال ساخت است. این اعلامیه جدید به عنوان تاییدیه‌ای بر نقشه‌ی سینمایی جدید این مجموعه برجسته می‌آید.

موج جدیدی از اطلاعات در مورد ساخت ریبوت فیلم دزدان دریایی کارائیب به روشنی نشان می‌دهد که پروژه توسط تهیه‌کننده مجموعه به تصویب رسیده است. در این رابطه، جری بروکهایمر، که به عنوان تهیه‌کننده فیلم‌های این سری معروف مشغول بوده، در مصاحبه اخیر خود اعلام کرد که قسمت ششم این سری به عنوان یک ریبوت ساخته و به تماشاگران عرضه خواهد شد.

بروکهایمر اظهار داشت: “کار روی این پروژه روان‌تر است. زمانی که با چالشی مواجه نیستید، توضیح دادن این مسئله کمی آسان‌تر است. در فیلم‌های مانند تاپ گان، شما باید منتظر بمانید تا بازیگران مشهور خاصی آماده شوند و این می‌تواند زمان‌بر باشد. بنابراین، تصمیم به ریبوت کردن مجموعه دزدان دریایی کارائیب را گرفتیم؛ زیرا دیگر نیازی به انتظار بازیگران خاص نداریم.”

ریبوت فیلم دزدان دریایی کارائیب

در سال ۲۰۲۲، جری بروکهایمر تایید کرده بود که جانی دپ، بازیگر نقش جک اسپارو در پنج قسمت اول فیلم Pirates of the Caribbean، در قسمت ششم این سری حضور نخواهد داشت. با این حال، طرفداران هنوز امیدوار به بازگشت جانی دپ در این فیلم بودند و این خبر می‌تواند ناامیدی آن‌ها را افزایش دهد. علاوه بر این، شایعات منتشر شده بود که دو فیلمنامه برای قسمت بعدی از Pirates of the Caribbean در حال نوشته شدن است، که یکی از آن‌ها با محوریت مارگو رابی و دیگری فیلمی زنانه از دزدان دریایی خواهد بود.

اما اخیراً گفته می‌شود که این پروژه لغو شده است و در حال حاضر وضعیت داستان، اتفاقات و حتی بازیگران ریبوت فیلم Pirates of the Caribbean مبهم است. پیش از این، پنج فیلم اول این سری مجموعه، بیش از ۴.۵ میلیارد دلار در سراسر جهان فروش داشتند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *