مجله سیمدخت
0

بازگشت به دنیای تایتان‌ها: ریسپاون از بازی جدید خود رونمایی کرد

. بازگشت به دنیای تایتان‌ها: ریسپاون از بازی جدید خود رونمایی کرد
بازدید 31

به تازگی اخباری منتشر شده که نشان می‌دهد استودیوی بازی‌سازی ریسپاون اینترتینمنت در حال توسعه‌ی یک بازی جدید در دنیای تایتان‌فال است. اما قبل از اینکه حالت هیجان زده‌ای به خود بگیرید، مهم است بدانید که این بازی به احتمال زیاد بازی تایتان‌فال ۳ نیست.

در یکی از قسمت‌های برنامه Game Mess Mornings، جف گراب، یکی از خبرنگاران برجسته صنعت بازی، به اتفاقاتی که در استودیوی ریسپاون رخ می‌دهد، اشاره کرده و به یک آی‌پی اوریجینال که توسط استیو فوکودا در دست توسعه بوده، اشاره کرده است. فوکودا که پیشتر در توسعه‌ی بازی‌های تایتان‌فال نقش داشته است، به دنبال ایده‌های جدید برای یک پروژه است، اما این پروژه مرتبط با تایتان‌فال ۳ نیست.

پس از اخراج‌های اخیر در الکترونیک آرتز، ریسپاون نیز دست‌خوش تغییرات شده و یک بازی تیراندازی اول شخص جنگ ستارگان که با محوریت مندلورین در دست ساخت بوده، کنار گذاشته شده است. با این حال، بازی جدید استیو فوکودا همچنان در حال توسعه است. این بازی در مرحله اولیه تولید قرار دارد اما تیم توسعه‌دهنده در حال آماده‌سازی برای گسترش بیشتر آن است.

 بازگشت به دنیای تایتان‌ها: ریسپاون از بازی جدید خود رونمایی کرد

سرانجام، گراب با تأکید اعلام کرد که نمی‌تواند بدون حضور تایتان‌فال ۳، دنیای این سری را گسترش دهد، و پیشنهاد داد که ریسپاون باید راهی مناسب برای اجرای این ایده پیدا کند. جالب است که یک سال پیش، الکترونیک آرتز موفق به تولید تایتان‌فال لجندز شده بود؛ اثری که می‌توانست به عنوان یک بازی تک‌نفره جدید در دنیای ایپکس لجندز وجود داشته باشد.

ایپکس لجندز یکی از محبوب‌ترین بازی‌های سرویس محور الکترونیک آرتز است، بنابراین توسعه بازی بر اساس این دنیا به طور قابل توجیه به نظر می‌رسد. با این حال، این به معنای عدم وجود فضایی برای ایجاد چیزهای جدید نیست. در واقع، ریسپاون با تایتان‌فال ۲۰۱۴ آغازی بزرگ برای این دنیا ایجاد کرد و اگر کسی قادر به گسترش این چشم‌انداز باشد، استیو فوکودا است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید