مجله سیمدخت
0

سونی ارتباط بین پلی استیشن ۵ و ایکس را قطع کرد

سونی ارتباط بین پلی استیشن ۵ و ایکس را قطع کرد
بازدید 16

از هفته‌ی آینده، کاربران پلی‌استیشن ۵ قادر به اشتراک‌گذاری کلیپ‌های گیم‌پلی بازی‌های خود به‌طور مستقیم در ایکس (توییتر سابق) نخواهند بود. سونی تصمیم به پایان دادن به ادغام داخلی پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ با ایکس (توییتر سابق) کرده و این بدان معناست که به‌زودی امکان انتشار اسکرین‌شات‌ها و کلیپ‌های گیم‌پلی از طریق کنسول پلی‌استیشن روی ایکس غیرفعال خواهد شد.

در یک بخش از پیام‌های وب‌سایت پشتیبانی سونی آمده است:

از ۱۳ نوامبر ۲۰۲۳، ادغام پلی‌استیشن با ایکس دیگر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و پلی‌استیشن ۴ کار نخواهد کرد. به‌این‌ترتیب، هر فرایند مرتبط با ایکس، از جمله امکان پست و مشاهده‌ی محتوا، امتیازها و سایر فعالیت‌های مشابه روی PS4 و PS5 غیرفعال خواهند شد.

  • سونی

سونی جزئیات بیشتری درباره‌ی پایان دادن به ادغام داخلی کنسول‌هایش با ایکس ارائه نداده است. به هر حال، این شرکت ژاپنی در وب‌سایت خود پیامی منتشر کرده و توضیحاتی درباره‌ی روش اشتراک‌گذاری محتوا از PS4 و PS5 ارائه داده است.

مایکروسافت نیز در ماه آوریل امکان اشتراک‌گذاری مستقیم کلیپ‌های گیم‌پلی ایکس باکس و کامپیوترهای شخصی را روی ایکس غیرفعال کرده است.

از سوی دیگر، ایلان ماسک، رهبر ایکس، اعلام کرده است که وضعیت را در حال بررسی دقیق قرار داده‌اند و هنوز مشخص نیست که آیا مشکل اشتراک‌گذاری کلیپ‌ها برطرف خواهد شد یا خیر.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *