مجله سیمدخت
0

اعلام شد: تاریخ اکران فیلم جدید و فضایی با بازی رایان گاسلینگ

اعلام شد: تاریخ اکران فیلم جدید و فضایی با بازی رایان گاسلینگ
بازدید 31

آمازون و MGM تاریخ اکران فیلم “پروژه هیل مری” با بازی رایان گاسلینگ و به کارگردانی فیل لرد و کریس میلر را اعلام کرده‌اند.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ اکران یکی از فیلم‌های علمی تخیلی و فضایی موردانتظار اعلام شده است. به گزارش ددلاین، فیلم “پروژه هیل مری” توسط آمازون و MGM برای اکران در تاریخ ۲۰ مارس ۲۰۲۶ (۲۹ اسفند ۱۴۰۴) برنامه‌ریزی کرده است. کریستوفر میلر و فیل لرد، کارگردان‌های معروف انیمیشن‌هایی چون “The Lego Movie”، “21 Jump Street”، “22 Jump Street” و انیمیشن “Cloudy with a Chance of Meatballs” وظیفه کارگردانی فیلم “پروژه هیل مری” را بر عهده دارند.

رایان گاسلینگ، بازیگر آثاری چون “لالا لند”، “برادر شاهکار 2049” و “نخستین انسان” نقش اصلی در فیلم “پروژه هیل مری” را بر عهده دارد. درو گادرد، نویسنده نامزد جایزه اسکار برای فیلم “مریخی” و آثار دیگری چون “کلوورفیلد” و “جنگ جهانی زد” وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم علمی تخیلی را بر عهده خواهد داشت. گادرد اخیراً وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم جدید “ماتریکس” را بر عهده گرفته است.

اعلام شد: تاریخ اکران فیلم جدید و فضایی با بازی رایان گاسلینگ

فیلم “پروژه هیل مری” قرار است بر اساس رمانی به همین نام اثر اندی ویر تولید و منتشر شود که تمرکز آن بر روی مأموریت انفرادی یک فضانورد در یک فضاپیما است که سعی دارد تا زمین را نجات دهد. رایلند گریس، نقشی که توسط رایان گاسلینگ بازی می‌شود، یک معلم مدرسه است که به عنوان فضانورد در ایستگاه فضایی بیدار می‌شود و بدون هیچ خاطره‌ای از گذشته و ماموریتش به زمین فرستاده شده است.

با بازگشت ناگهانی خاطرات، رایلند متوجه می‌شود که برای ماموریتی به سمت سیاره Tau Ceti در فاصله ۱۲ سال نوری از زمین فرستاده شده است تا تأثیر یک رویداد فضایی را که قبلاً زمین را به دوران یخبندان رها کرده بود، معکوس کند. با آشکار شدن جزئیات ماموریت، او متوجه می‌شود که برای موفقیت در این مأموریت باید از تمام آموزش‌های علمی و شجاعت خود بهره ببرد، اما ممکن است نیاز به تنهایی نداشته باشد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *