مجله سیمدخت
0

“اتاق فرار” به سراغ “Ready or Not 2” می‌رود

"اتاق فرار" به سراغ "Ready or Not 2" می‌رود
بازدید 34

اخبار جدید در حوزه سینما و تلویزیون اعلام می‌کند که ساخت فیلم “Ready or Not 2” تأیید شده است. شرکت سرچلایت پیکچرز اخیراً به تولید این فیلم ترسناک و اسلشری پرداخته و برای این منظور، کارگردان آدام روبیتل را به این پروژه مشغول کرده است.

فیلم “Ready or Not” که در سال‌های گذشته به عنوان یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های کمدی ترسناک شناخته شده بود، اکنون با دنباله‌اش در حال توسعه است. جف اسنایدر، مدیرعامل سرچلایت پیکچرز، این اطلاعات را از طریق وب‌سایت رسمی خود اعلام کرده است.

تا کنون، جزئیات بیشتری از داستان “Ready or Not 2” منتشر نشده است و همچنین نام نویسندگان فیلم هم اعلام نشده است. با این حال، انتظار می‌رود که گای باسیک و آر. کریستوفر مورفی، نویسندگان اصلی فیلم اول، نیز در تهیه فیلمنامه این دنباله شرکت کنند.

فیلم اصلی “Ready or Not” که در سال 2019 منتشر شد، به طور جهانی بیش از 57.6 میلیون دلار فروش کرده است، با بیش از 28.7 میلیون دلار در بازار آمریکای شمالی و بیش از 28.9 میلیون دلار در بازار بین‌المللی.

"اتاق فرار" به سراغ "Ready or Not 2" می‌رود

بودجه ساخت این فیلم ترسناک فقط ۶ میلیون دلار بوده است. فیلم “Ready or Not” داستان یک عروس جوان به نام گریس لو دوماس را روایت می‌کند که به دنبال پیروی از یک سنت قدیمی به همسر و خانواده عجیب و غریبش می‌پیوندد. این سنت به یک بازی کشنده تبدیل می‌شود و گریس برای حفظ جان خود باید با تمام وجود مقابله کند.

آدام روبیتل در سال‌های اخیر به عنوان کارگردان فیلم‌هایی مانند “The Taking of Deborah Logan”، “Insidious: The Last Key”، “Escape Room” و “Escape Room: Tournament of Champions” شناخته شده است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *