مجله سیمدخت
0

سرزمین‌های سایه‌وار در انتظار: تریلر بسته‌ی الحاقی الدن رینگ منتشر شد

سرزمین‌های سایه‌وار در انتظار: تریلر بسته‌ی الحاقی الدن رینگ منتشر شد
بازدید 34

تازه‌ترین تریلر از کمپانی باندای نامکو (Bandai Namco) و استودیوی فرام‌سافتور (FromSoftware) به‌تازگی رونمایی کرده است. این تریلر مربوط به بسته‌ی الحاقی بازی الدن رینگ، با نام Shadow of the Erdtree می‌باشد و تاریخ انتشار آن اعلام شده است.

از زمان عرضه‌ی الدن رینگ، استودیوی سازنده به‌روز‌رسانی‌های بسیاری را منتشر کرده است که محتوای جدید و جذابی را به بازی افزوده‌اند. این به‌روزرسانی‌ها شامل بهینه‌سازی ماموریت‌ها، افزودن NPC‌های جدید و امور دیگر می‌شود. این به‌روزرسانی‌ها عمر بازی را افزایش داده‌اند، اما بسیاری از بازیکنان منتظر محتوای جدیدتر بوده‌اند.

بسته‌ی الحاقی Shadow of the Erdtree در تریلری جذاب، دشمنان جدید و مکان‌هایی جذاب را به نمایش می‌گذارد. این بسته به بازیکنان فرصتی برای کاوش در سرزمین سایه می‌دهد، جایی که توسط درخت ارد پوشیده و با شعله‌ی مسمر به آتش کشیده شده است. همچنین، بازیکنان احتمالاً با میکلا، موجودی که در Mohgwyn Palace حضور دارد، روبرو خواهند شد. تاریخ انتشار این بسته‌ی الحاقی در روز ۳۱ تیر سال آینده مقرر شده است.

 

سرزمین‌های سایه‌وار در انتظار: تریلر بسته‌ی الحاقی الدن رینگ منتشر شد

بازیکنان باید با استفاده از اسب قابل اعتماد خود، به همراه تورنت، سرزمین سایه را برای کاوش فرا بگیرند. در این مسیر، آن‌ها با دشمنان عظیمی روبرو خواهند شد که برخی از آن‌ها احتمالاً به عنوان باس‌های اصلی عمل می‌کنند. اسامی این دشمنان هنوز اعلام نشده است، اما بازیکنان با موجوداتی همچون غول پیکری که شبیه یک منقل حرکت می‌کند، یا دشمنانی با ظاهر دراز و مارمانند و حتی یک دشمن بزرگ با سر شیر، مواجه خواهند شد. احتمال وجود دارد که در ماه‌های پیش رو، جزئیات بیشتری درباره این دشمنان جدید منتشر شود، اما ممکن است طرفداران باید تا زمانی که خود با آن‌ها روبرو شوند، صبر کنند.

همچنین، Shadow of the Erdtree به بازی افزایشی دیگری هم می‌دهد. طیف اسلحه‌های الدن رینگ با این بسته گسترش می‌یابد و بازیکنان حملات و زره‌های جدیدی را در اختیار خواهند داشت. این بسته‌ی الحاقی یک داستان کاملاً جدید با شخصیت‌های جدید در سرزمین سایه را به همراه دارد، که همراه با اسرار، چالش‌های خطرناک و دشمنان جدید، سلاح‌ها و تجهیزات جدید آمده است.

سرزمین‌های سایه‌وار در انتظار: تریلر بسته‌ی الحاقی الدن رینگ منتشر شد

باید توجه داشت که علاوه بر بسته‌ی الحاقی مذکور، باندای نامکو نسخه‌های جدیدی از بازی را نیز منتشر خواهد کرد. این نسخه با نام Shadow of the Erdtree Edition شامل بازی اصلی به همراه بسته‌ی الحاقی آن خواهد بود و به صورت دیجیتالی برای همه‌ی پلتفرم‌ها در دسترس قرار خواهد گرفت، اما نسخه‌ی فیزیکی آن تنها برای پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس/اس در دسترس خواهد بود.

همچنین، نسخه‌ی پریمیوم بازی شامل بسته‌ی الحاقی، آرت‌بوک، و موسیقی‌های آن به صورت دیجیتالی و با افزودن محتوای اضافی برای بسته عرضه خواهد شد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *