مجله سیمدخت
0

احتمال ریمیک شدن Spec Ops: The Line قوت می‌گیرد!

احتمال ریمیک شدن Spec Ops: The Line قوت می‌گیرد!
بازدید 14

به نظر می‌رسد که شرکت 2K Games در حال توسعه مجدد بازسازی بازی Spec Ops: The Line است.

Spec Ops The Line

در حال حاضر، شرکت 2K Games در حال کار بر روی چندین بازی بزرگ است. نسخه‌های جدیدی از مجموعه‌های بازی‌های BioShock، Borderlands و Mafia در حال تولید هستند و آثار ورزشی این ناشر هر سال به موفقیت‌های زیادی دست می‌یابند.

شرکت توکی در بازسازی آثار کلاسیک عملکرد بسیار خوبی دارد و بازی Mafia Definitive Edition نمونه برجسته‌ای از این اقدام است. به تازگی خبرهایی منتشر شده که به نظر می‌رسد طرفداران باید منتظر بازسازی دیگری باشند.

به‌طوری که پروفایل لینکدین برت شوپ، طراح سه‌بعدی در شرکت 2K نشان می‌دهد، این شرکت در حال تولید بیش از یک بازی که هنوز معرفی نشده‌اند، به‌شمار می‌روند؛ این پروژه‌ها شامل یک بازی ورزشی، یک ریمیک و یک پروژه نامعلوم هستند. هرچند نام رسمی ریمیک مشخص نیست، احتمالاً بازی‌های Spec Ops: The Line و BioShock جزو گزینه‌های اصلی هستند. شرکت توکی اخیراً نسخه ریمستر بازی BioShock را برای کنسول‌های نسل قبل منتشر کرده است.

مدتی پیش، فروش Spec Ops: The Line در فروشگاه‌های آنلاین متوقف شد. این اقدام ممکن است به دلیل مشکلات مربوط به مجوزها بوده باشد که شرکت 2K به عنوان دلیل حذف بازی از فروشگاه‌ها اعلام کرده است، اما این ممکن است نشانه‌ای از آمادگی برای معرفی نسخه ریمیک باشد. بازی Spec Ops: The Line به دلیل برداشت خاص و بی‌نظیرش از جنگ، طرفداران زیادی پیدا کرده است و این امر باعث می‌شود که این بازی به عنوان کاندید اصلی برای دریافت نسخه ریمیک مطرح شود. در گذشته، مدیر نوآوری بازی نیز به انتشار مجدد این بازی اشاره کرده بود.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید