مجله سیمدخت
0

رمدی: بازی چندنفره دیگر ساخته نمی‌شود

رمدی: بازی چندنفره دیگر ساخته نمی‌شود
بازدید 17

استودیو رمدی تصمیم گرفته است یکی از پروژه‌های چندنفره خود را که با نام رمزی Kestrel شناخته می‌شد، لغو کند. این تصمیم در بیانیه‌ای که امروز توسط توسعه‌دهنده بازی Alan Wake 2 منتشر شد، اعلام شده است که این تصمیم توسط رمدی و شرکت تنسنت، سرمایه‌گذار پروژه گرفته شد، تا این تیم بتواند روی توسعه بازی‌های دیگر خود تمرکز کند.

پروژه Kestrel، که در گذشته با نام Vanguard نیز شناخته می‌شد، برنامه داشت یک بازی چندنفره کوآپ باشد که توسط یک تیم کوچک در استودیو رمدی در حال توسعه بود. در حال حاضر، رمدی یک بازی چندنفره دیگر در حال توسعه به نام رمزی Condor دارد که در جهان بازی Control جریان خواهد داشت.

به گفته ترو ویرتالا، مدیرعامل استودیو رمدی، پروژه Kestrel در مراحل اولیه طراحی مفهومی خود بود، در حالی که پروژه‌های دیگر پیشرفت خوبی داشتند و در حال ورود به مراحل بعدی توسعه خود هستند. اعضای تیم ساخت Kestrel نیز پس از لغو این بازی به تیم‌های توسعه دیگر پیوسته‌اند تا هم به پشتیبانی از آن‌ها بپردازند و هم آموخته‌های ارزشمندشان را در اختیار دیگر بازی‌سازان استودیو قرار دهند.

همچنین، استودیو رمدی در کنار پروژه Condor، در حال ساخت دنباله بازی Control و ریمیک نسخه اول و دوم Max Payne نیز می‌باشد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *