مجله سیمدخت
0

بازگشت ریدیک: زمان تولید فیلم جدید مشخص شد

بازگشت ریدیک: زمان تولید فیلم جدید مشخص شد
بازدید 26

پس از گذشت سال‌ها، فیلم‌برداری قسمت جدیدی از مجموعه فیلم‌های ریدیک با عنوان “Riddick: Furya” به‌زودی آغاز خواهد شد.

بعد از تقریباً یک دهه انتظار، به‌زودی ما شاهد ساخت فیلم جدیدی از مجموعه ریدیک با عنوان “Riddick: Furya” خواهیم بود. اعلام شده است که فیلم‌برداری این قسمت در تاریخ ۵ شهریور (۲۶ اوت) آغاز می‌شود. دیوید تویی، نویسنده و کارگردان فیلم‌های “Pitch Black”، “The Chronicles of Riddick” و “Riddick” برای کارگردانی این دنباله به عهده دارنده.

مجموعه ریدیک با فیلم “Pitch Black” در سال ۲۰۰۰ آغاز شد و در سال ۲۰۰۴ دنباله آن با نام “The Chronicles of Riddick” ساخته شد. اگرچه فیلم “Pitch Black” با بودجه‌ای ۲۳ میلیون دلاری ساخته شد و موفق به فروش بیش از ۵۳ میلیون دلار در گیشه شد، اما “The Chronicles of Riddick” با هزینه‌ای بالغ بر ۱۰۵ میلیون دلار تولید شد و عملکرد قابل قبولی در گیشه نداشت.

پس از عملکرد ضعیف “The Chronicles of Riddick”، بسیاری فکر می‌کردند که مجموعه ریدیک به پایان رسیده است، اما وین دیزل، بازیگر نقش اصلی و تهیه‌کننده این مجموعه، حقوق آن را خریداری کرد و در سال ۲۰۱۳ قسمت جدیدی از این مجموعه با نام “Riddick” ساخته شد و عملکرد خوبی داشت.

وین دیزل و دیوید تویی در سال ۲۰۱۴ اعلام کردند که در حال ساخت دنباله‌ای برای این فیلم هستند. در “Riddick: Furya”، ریدیک به زادگاهش بازمی‌گردد و با دیگر فیورین‌ها مواجه می‌شود که برای بقا در برابر یک هیولای جدید مبارزه می‌کنند و برخی از آن‌ها شباهت‌های زیادی به ریدیک دارند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *