مجله سیمدخت
0

GTA VI: بازگشت به قرون وسطی

GTA VI: بازگشت به قرون وسطی
بازدید 42

متن فوق حاوی اطلاعاتی درباره فعالیت‌ها و پروژه‌های جدید راک‌استار گیمز است. در زیر، بازنگری و خلاصه‌ای از مفهوم این متن ارائه شده است:

راک‌استار گیمز به نظر می‌آید درحال توسعه بازی جدیدی به نام Ethos یا پروژه‌ی قرون وسطی باشد. این بازی قرار است داستان خود را در قرون وسطی جاگیر کرده و از محیطی کاملاً متفاوت بازی‌های قبلی این استودیو (مانند GTA و Red Dead Redemption) بهره‌مند شود.

نام پروژه ابتدا توسط یک افشاگر در ردیت مطرح شده بود، اما با توجه به هیاهوی اطلاعات جدید درباره تریلر GTA VI، Ethos به یادآوری نرفته و به نظر می‌رسد که راک‌استار گیمز جدی درحال توسعه این بازی جدید است. ثبت علامت تجاری جدید توسط Take-Two Interactive نیز این حدس را تقویت کرده و بحث‌ها و شایعات درباره این پروژه جدید را دوباره به سطح مشاهده عمومی آورده است.

به نظر می‌آید که علامت تجاری جدید مرتبط با یک بازی ویدئویی است و با نام پروژه مورد بحث هماهنگی دارد. این تصدیق‌ها نشان می‌دهند که راک‌استار واقعاً در حال توسعه یک بازی جدید است. هنوز اطلاعات دقیقی درباره گیم‌پلی، فیزیک حرکتی، یا داستان بازی وجود ندارد. با این حال، با توجه به سابقه تاریخچه‌ی موفق راک‌استار در ارائه بازی‌های با کیفیت و دارای تأثیر، می‌توان پیش‌بینی کرد که این سازنده محبوب احتمالاً با یک اثر منحصربه‌فرد و متفاوت خواهد آمد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *