مجله سیمدخت
0

تحولی در ظاهر رایان گاسلینگ؛ شایعات عمل زیبایی داغ شد!

تحولی در ظاهر رایان گاسلینگ؛ شایعات عمل زیبایی داغ شد!
بازدید 20

ظاهر جدید رایان گاسلینگ در میان کاربران شبکه‌های اجتماعی بحث و جدل ایجاد کرده است و برخی از آن‌ها معتقدند که این ظاهر جدید با ظاهری که همیشه او را شناخته‌اند، تفاوت چشمگیری دارد. برخی کاربران این اظهار نظر را ارتباط داده‌اند با زیاده‌روی در استفاده از فیلر.

تحولی در ظاهر رایان گاسلینگ؛ شایعات عمل زیبایی داغ شد!

هفته گذشته، رایان گاسلینگ برای شرکت در مراسم اکران افتتاحیه فیلم جدید خود به نام “بلاگردان” (The Fall Guy) حاضر شد. او در مرکز توجه عکاسان و حاضرین بود تا نظراتش را درباره فیلم بیان کند، اما کاربران شبکه‌های اجتماعی به سرعت تمرکز خود را به یک مسئله کاملا متفاوت، یعنی ظاهر رایان گاسلینگ، منتقل کردند.

شبکه‌های اجتماعی به سرعت پر شدند از اظهارنظرهای مختلف درباره ظاهر او. یکی از کاربران نوشت: “چه اتفاقی برای چهره رایان گاسلینگ افتاده؟” و دیگری افزود: “پیرتر شده است.”

تحولی در ظاهر رایان گاسلینگ؛ شایعات عمل زیبایی داغ شد!

گمان‌های زیادی درباره دلیل تغییر ظاهر رایان گاسلینگ مطرح شد. برخی کاربران علت آن را به انجام عمل‌های زیبایی نسبت دادند. یکی از کاربران نوشت: “احتمالاً زیاده‌روی در فیلر”. دیگری هم اظهار کرد: “استفاده بیش از حد از فیلر، صورتش را خراب کرده است.”

یک کاربر دیگر هم این امر را احتمال زیادی دانست که این بازیگر مشهور زیر عمل‌های زیبایی قرار گرفته است. او نوشت: “باید ببینید چه کاری جراحان زیبایی با صورت رایان گاسلینگ انجام داده‌اند. مرد، این کار را به خودت نکن.”

تحولی در ظاهر رایان گاسلینگ؛ شایعات عمل زیبایی داغ شد!

کاربران شبکه‌های اجتماعی البته بر استعداد و کاریزمای رایان گاسلینگ تأکید کردند. یکی از کاربران نوشت: “من عاشق این مرد هستم. و عاشق اینکه خودش را خیلی جدی نمی‌گیرد و آدم شوخ‌طبعی است.” کاربر دیگری هم افزود: “رایان یکی از آن باحال‌هاست!”

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *