مجله سیمدخت
0

گلکسی A35 سامسونگ؛ رقیبی جدی برای گوشی‌های چینی

رندرهای رسمی فاش شده منتسب به گلکسی A35، طراحی گوشی را در رنگ‌های مختلف نمایش می‌دهند. چند روز پیش رندرهای جدیدی از گلکسی A55 سامسونگ منتشر شد و حالا نوبت به گلکسی A35 رسیده است. جدیدترین گوشی میان رده سامسونگ از طراحی موسوم به Key Island بهره می‌برد که اولین‌بار در گوشی‌های گلکسی A15 و گلکسی A25 معرفی شد. در رندهای گلکسی A35 که وب‌سایت اندروید هدلاینز منتشر کرده می‌توانیم فریم تخت و گوشه‌های گرد را ببینیم. پیش‌تر شایعاتی مطرح بود مبنی‌بر اینکه گلکسی A35 فریم فلزی خواهد داشت اما در این رندرها برخلاف گلکسی A55 خطوط آنتن روی فریم دیده نمی‌شود که یعنی احتمالاً این گوشی فریم پلاستیکی خواهد داشت.
بازدید 55

تصاویر رسمی منتسب به گلکسی A35 که اخیراً منتشر شده‌اند، طراحی این گوشی را با تنوع رنگی مختلف به نمایش گذاشته‌اند. چند روز پیش، رندرهای جدیدی از گلکسی A55 سامسونگ منتشر شده بود و حالا نوبت به گلکسی A35 رسیده است. این گوشی جدید از طراحی Key Island بهره می‌برد که اولین بار در گلکسی A15 و گلکسی A25 معرفی شده بود.

در تصاویر رندر گلکسی A35 که توسط وب‌سایت اندروید هدلاینز منتشر شده، فرم تخت و گوشه‌های گرد گوشی به خوبی قابل مشاهده است. اطلاعات پیشین نشان می‌دادند که گلکسی A35 از یک فریم فلزی بهره می‌برد، اما در این رندرها خطوط آنتن روی فریم قابل مشاهده نیستند، که ممکن است نشانگر این باشد که این گوشی از یک فریم پلاستیکی استفاده خواهد کرد.

گلکسی A35 سامسونگ؛ رقیبی جدی برای گوشی‌های چینی

گلکسی A35 سامسونگ؛ رقیبی جدی برای گوشی‌های چینی

تصاویر تأیید می‌کنند که گلکسی A35 از یک پانچ هول برای دوربین سلفی استفاده می‌کند. حاشیه‌های نسبتاً ضخیمی را در اطراف صفحه‌نمایش این گوشی مشاهده می‌شود. در قسمت پشتی، می‌توانیم ترتیب عمودی دوربین سه‌گانه را مشاهده کنیم که به نظر می‌رسد نسبت به نسل قبل تغییرات چشمگیری نداشته باشد.

گلکسی A35 سامسونگ؛ رقیبی جدی برای گوشی‌های چینی

به نظر می‌آید که گلکسی A35 به نسبت گلکسی A55 کمی ضخیم‌تر است. با این‌حال، در رندرها، بیرون‌زدگی دوربین گلکسی A35 کمتر است. تشخیص تفاوت بین این دو گوشی از نزدیک دشوار خواهد بود، چرا که ظاهراً بسیار به یکدیگر شبیه هستند.

گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که سامسونگ قصد دارد گلکسی A35 را به دارای دوربین اصلی با رزولوشن ۵۰ مگاپیکسلی مجهز کند، که به نظر می‌رسد ارتقای قابل توجهی نسبت به دوربین ۴۸ مگاپیکسلی گلکسی A34 باشد. بخش‌های دیگر دوربین‌ها، از جمله دوربین سلفی با رزولوشن ۱۳ مگاپیکسلی، احتمالاً بدون تغییر باقی خواهند ماند.

تاکنون جزئیاتی از قیمت گوشی سامسونگ در دسترس نیسته‌اند. لازم است تا ببینیم آیا سامسونگ قصد دارد قیمت گوشی جدید خود را نسبت به نسل قبلی افزایش دهد یا خیر.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *