مجله سیمدخت
0

سایلنت هیل ۲: چهره جیمز دوباره متولد می‌شود!

سایلنت هیل ۲: چهره جیمز دوباره متولد می‌شود!
بازدید 12

تصویر جدیدی از بازی Silent Hill 2 Remake در سرورهای استیم بارگذاری شده است که چهره بازطراحی شده جیمز ساندرلند را به تصویر می‌کشد.

به تازگی اطلاعات جدیدی از بازی به نام Silent Hill 2 Remake به‌دست آمده که نشان می‌دهد شرکت کونامی تصویر جدیدی از این بازی را در سرورهای استیم منتشر کرده است. این تصویر نشان‌دهنده بازطراحی چهره جیمز ساندرلند توسط استودیو Bloober Team است. این تصویر نسبت به تریلر قبلی که منتشر شده بود، چهره جوان‌تر و بیشتر به شباهت نسخه اصلی این کاراکتر است. در تریلر پیشین، تفاوت‌هایی در طراحی چهره جیمز ساندرلند نسبت به طراحی اولیه وجود داشت که باعث می‌شد او به‌نظر پیرتر و خسته‌تر بیاید.

سایلنت هیل ۲: چهره جیمز دوباره متولد می‌شود!

مدتی پیش، جف گراب در پادکست Bombcast ادعا کرد که سونی قصد دارد یک رویداد مرتبط با پلی استیشن را در ماه مه ۲۰۲۴ برگزار کند و ریمیک Silent Hill 2 در این رویداد معرفی خواهد شد. تاکنون، Silent Hill 2 Remake در آمریکای شمالی و کره جنوبی رده‌بندی سنی شده است. این موضوع نشان می‌دهد که احتمالاً نزدیک به زمان عرضه بازی هستیم، زیرا رده‌بندی سنی معمولاً در مراحل پایانی توسعه انجام می‌شود.

تریلر اخیر Silent Hill 2 Remake با واکنش‌های منفی برخی از طرفداران روبرو شد؛ آن‌ها به تمرکز بیش از حد بازی بر روی مبارزات انتقاد کردند. پیوتر بابینو، مدیرعامل استودیو Bloober Team، اعلام کرد که این تریلر کیفیت واقعی بازی را نشان نمی‌دهد و مسئول بازاریابی بازی به کونامی تعلق دارد. Silent Hill 2 Remake برای پلی استیشن 5 و کامپیوتر در حال توسعه است و زمان عرضه آن نامعلوم است، اما احتمالاً از سال ۲۰۲۴ منتشر خواهد شد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *