مجله سیمدخت
0

ماموریت Sonic Hedgehog 3 به پایان رسید!

ماموریت Sonic Hedgehog 3 به پایان رسید!
بازدید 38

جف فاولر، کارگردان فیلم Sonic the Hedgehog 3، با انتشار تصویر جدیدی اعلام کرد که مراحل فیلم‌برداری این اثر به پایان رسیده است.

Sonic Hedgehog 3

این خبر جدید در حوزه سینما و تلویزیون به‌طور گسترده مورد توجه قرار گرفته است. فیلم Sonic the Hedgehog 3 قرار است در تاریخ ۳۰ آذر ۱۴۰۳ (۲۰ دسامبر ۲۰۲۴) به نمایش در سینماهای آمریکا برسد.

ماموریت Sonic Hedgehog 3 به پایان رسید!

بن شوارتز در نقش سونیک، کالین اوشاگنسی در نقش تیلز، ادریس البا در نقش ناکلز، جیمز مارسدن در نقش تام واچوفسکی، تیکا سومپتر در نقش مدی واچوفسکی، جیم کری در نقش دکتر رباتنیک، لی مجدوب در نقش مأمور استون، تام بتلر در نقش فرمانده والترز و آلیلا براون در نقش ماریا، در فیلم Sonic the Hedgehog 3 حضور دارند. کریستن ریتر، جیمز ووک، سوفیا پرناس، کریستو فرناندس و جورما تاکونی نیز از بازیگران تازه‌وارد این فیلم هستند.

جف فاولر دوباره به عهده‌ی کارگردانی قسمت سوم از فیلم سونیک خارپشت بوده و پت کیسی، جان ویتینگتون و جاش میلر فیلم‌نامه‌ی آن را زیر نظر گرفته‌اند. جزئیات داستان Sonic the Hedgehog 3 هنوز مخفی مانده‌اند، اما به نظر می‌رسد که این اثر با الهام از بازی Sonic Adventure 2 که در سال ۲۰۰۱ منتشر شد (نخستین حضور کاراکتر شادو در مجموعه‌ی سونیک) و بازی Shadow the Hedgehog که در سال ۲۰۰۵ انتشار یافت، ساخته شده است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *