مجله سیمدخت
0

تام هالند: تایید ساخت فیلم مرد عنکبوتی 4

تام هالند: تایید ساخت فیلم مرد عنکبوتی 4
بازدید 27

در یک مصاحبه تازه، تام هالند، بازیگر نقش مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول، به بحث در مورد فیلم Spider-Man 4 پرداخته است.

او اعلام کرده است که فیلم Spider-Man 4 در حال ساخت است و او باز هم در نقش اصلی خواهد بود. اما او نیز اشاره کرده است که این امر برای تیم تولید کار سختی است، زیرا آنها در حال جستجو برای یافتن یک داستان مناسب هستند که بتوانند ماجراجویی اسپایدرمن را ادامه دهند و به همراه حوادث فیلم Spider-Man: No Way Home، یک داستان جذاب و پرشور ارائه دهند.

هالند در مصاحبه با ددلاین، اظهار کرده است که برای او بازی در نقش مرد عنکبوتی یک افتخار است و او دوست دارد این نقش را دوباره ایفا کند. اما او همچنین به این نکته اشاره کرده است که ساخت فیلم Spider-Man 4 نیازمند تلاش و هماهنگی بیشتری است، به منظور اطمینان از اینکه این فیلم میراثی قابل قبول از فیلم‌های قبلی خود را حفظ کند.

او افزوده است که این برای او تجربه‌ای جدید است، زیرا برای اولین بار بخشی از تیم خلاقیت پروژه است و او در حال یادگیری و شرکت در فرایند ساخت فیلم است. او بیان کرده است که همه به دنبال ساخت این فیلم هستند، اما اولویت آنها حفظ کیفیت و ارائه یک اثر بی‌نظیر است و از این روی باید مطمئن شوند که هیچ گونه زیاده‌روی یا تکراری‌گری در فیلم وجود ندارد.

تام هالند: تایید ساخت فیلم مرد عنکبوتی 4

هنگامی که از هالند درباره احتمال بازگشت توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در فیلم Spider-Man 4 سؤال شد، او اشاره کرد که این بار فیلم بیشتر بر تمرکز بر روی خصوصیات دیگر مرد عنکبوتی تمایل دارد و نیازی به تکرار مسیر سه‌گانه‌های اول ندارد. در حال حاضر، اطلاعات بیشتری از جمله تاریخ اکران، نویسندگان، یا حتی کارگردان فیلم Spider-Man 4 در دسترس نیست، اما شایعاتی مبنی بر حضور دردویل و کینگپین در این فیلم منتشر شده است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *