مجله سیمدخت
0

اتحاد اسپایدرمن با یکی از ابرشروران قدیمی در آرت کانسپت جدیدترین فیلم اسپایدرمن: بدون راه خانه

اتحاد اسپایدرمن با یکی از ابرشروران قدیمی در آرت کانسپت جدیدترین فیلم اسپایدرمن: بدون راه خانه
بازدید 23

یکی از هنرمندان کانسپت در استودیو مارول با افشای جدیدترین طرح‌های هنری فیلم “اسپایدرمن: بدون راه خانه”، جشن گرفته و این اثر، به عنوان بزرگترین اثر سینمایی فاز چهارم، در دنیای سینما جشن گرفته است.

بر اساس گزارش‌های رسمی، فیلم “اسپایدرمن: بدون راه خانه” به عنوان آخرین فصل از سه‌گانه اول اسپایدرمن مواجه با تغییرات چشمگیری شده است که در بسیاری از موارد به علت عوامل خارجی نظیر شیوع ویروس کرونا، تغییرات کوچک و بزرگی را تجربه کرده است. این تغییرات ممکن است باعث نشدن حضور بازیگرانی چون توماس هیدن چرچ و ریس ایفانس در صحنه‌های فیلمبرداری خود شود.

در مصاحبه ای که گراهام چرچیارد، طراح لباس استودیو مارول، چند ماه پیش درباره حضور افتخاری کات شده اسپایدرمن در فیلم “دکتر استرنج” صحبت کرد، به وضوح مشخص شد که ویروس کرونا چه تأثیراتی بر روی فرآیند تولید این اثرها داشته است. ابتدا به نظر می‌آمد که استودیو مارول قصد داشت فیلم “دکتر استرنج 2” را قبل از اکران “اسپایدرمن: بدون راه خانه” منتشر کند، تا به این ترتیب دکتر استرنج و آمریکا چاوز به جای ند لیدز، به باز کردن دروازه برای توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در دنیای سینمایی مارول بپردازند.

ابتدا برنامه داشتیم که قسمت پایانی از سه‌گانه اسپایدرمن، پس از اکران دنباله دکتر استرنج منتشر شود. اما با آغاز همه‌گیری ویروس کرونا، تمام مسائل تغییر کردند. استودیو مارول اولیه نقشه را به این صورت داشت که آمریکا چاوز با قدرت‌های مولتی‌ورسی خود، در جایگاه ند لیدز، پیشتاز شود و در دنیای سینمایی مارول، دروازه‌ای را برای ورود اسپایدرمن‌های توبی و اندرو باز کند. همچنین، اسپایدرمن تام هالند نیز می‌خواست یک حضور افتخاری کوتاه در فیلم دکتر استرنج داشته باشد. اما به دلیل تغییراتی که در برنامه استودیو مارول ایجاد شد، این بخش از فیلمنامه حذف شد و امکان حضور تام هالند در فیلم به طور کامل لغو گردید.

از حضور افتخاری اسپایدرمن در پلی استیشن تا لحظه‌ی آلودگی پیتر به سیمبیوت ونوم، متأسفانه فیلم “اسپایدرمن: بدون راه خانه” شاهد طیف وسیعی از ایده‌های رد شده بوده است. از این ایده‌ها، یکی به نظر می‌رسد که اتحاد اسپایدرمن با والچر مایکل کیتون (Michael Keaton) نیز جزو آنها بوده است. به‌تازگی یکی از هنرمندان کانسپت پروژه تصویری از این ایده منتشر کرده و این نشان می‌دهد که امیدواری به بازگشت والچر به دنیای سینمایی مارول در این پروژه وجود دارد.

اتحاد اسپایدرمن با یکی از ابرشروران قدیمی در آرت کانسپت جدیدترین فیلم اسپایدرمن: بدون راه خانه

یکی از ایده‌های گروهی که برای فیلم “اسپایدرمن: بدون راه خانه” در نظر گرفته بودیم، اتحاد اسپایدرمن با والچر مایکل کیتون بود. این تیم‌آپی برخی از ایده‌های متنوع برای این فیلم را تداول می‌کرد، اما به دلایلی که مارول و سونی اعلام نکرده‌اند، این ایده از فیلمنامه نهایی حذف شد. به عنوان یکی از افراد مشارکت کننده در این پروژه، شخصاً دل‌بازی به والچر دارم و امیدوارم که روزی بتواند به دنیای سینمایی مارول بازگردد. از این خوشحالی برخودارم که با همکاری فیل ساندرز و رایان مینردینگ، به اجرای این پروژه پرداختیم.

سوالی که مطرح می‌شود این است که آیا مایکل کیتون به دنیای سینمایی مارول بازخواهد گشت؟ بر اساس کانسپت‌آرت‌های منتشر شده و همچنین سکانس پس از تیتراژ فیلم “موربیوس”، هنوز هم احتمال بازگشت مایکل کیتون به ژانر ابرقهرمانی وجود دارد. در حال حاضر، گزینه محتمل‌ترین به نظر می‌رسد “اسپایدرمن 4” باشد که تولید آن پس از پایان اعتصابات انجمن نویسندگان (WGA) و اتحادیه بازیگران (SAG-AFTRA) دوباره آغاز شده است.

فیلم “اسپایدرمن: بدون راه خانه” به صورت نسخه استاندارد و ویژه با عنوان “چیزهای بیشتر خوشحال‌کننده” در دسترس قرار گرفته و به زودی به سرویس دیزنی پلاس افزوده خواهد شد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *