مجله سیمدخت
0

بنیان‌گذار اسپاتیفای: مواجه با مشکلات، ما امکان راه‌اندازی اسپاتیفای در سال 2023 را از دست دادیم.

بنیان‌گذار اسپاتیفای: مواجه با مشکلات، ما امکان راه‌اندازی اسپاتیفای در سال 2023 را از دست دادیم.
بازدید 55

دنیل اک، مدیرعامل و بنیان‌گذار اسپاتیفای، اخیراً انتقادات شدیدی را در مقاله‌ای جدید در دیلی‌میل به سمت اپل و اپ‌استور ارائه داده است. او با شدت می‌گوید که اپل به عنوان یک مانع بزرگ در مسیر نوآوری‌ها محسوب می‌شود و اگر اسپاتیفای قصد داشت در سال 2023 فعالیت خود را آغاز کند، اپل می‌توانست رشد آن‌ها را متوقف کند. این بار اولین بار نیست که دنیل اک به‌طور علنی انتقاداتی از اپل انتشار می‌دهد، اما این بار انتقادات او از ابعاد رسانه‌ای بی‌نظیری برخوردار بوده‌اند.

بنیان‌گذار اسپاتیفای اعلام کرده است که او قصد دارد مذاکرات مربوط به لایحه مرتبط با بازارهای دیجیتال، رقابت و مصرف‌کنندگان را از طریق تور مطبوعاتی خود در سراسر بریتانیا ادامه دهد. در حال حاضر، این لایحه در مجلس در حال بررسی است و اگر تصویب شود، اپل مجبور خواهد بود تغییرات قابل‌توجهی را در اپ استور خود اعمال کند.

مدیرعامل اسپاتیفای برای نخستین بار انتقادات سنگینی را نسبت به اپل مطرح کرده است. وی به تغییرات چشم‌گیری در حوزه فناوری اشاره کرده و بیان کرده است که این تغییرات باعث شده‌اند قدرت در دستان تعداد معدودی از شرکت‌ها تمرکز یابد. او همچنین در مقاله‌ای اشاره به این موضوع کرده است که این شرکت‌ها اغلب وعده‌های مختلفی می‌دهند، اما باید دید که واقعیت چگونه خواهد بود.

لایحه مورد بحث باعث نشانه‌گذاری شده است که اپل و گوگل تنها شرکت‌هایی نیستند که در حوزه فناوری فعال هستند. نحوه تعامل آن‌ها با سایر شرکت‌ها از اهمیت بسزایی برخوردار است و می‌تواند تغییرات قابل ملاحظه‌ای در بازار ایجاد کند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *