مجله سیمدخت
0

ماجراجویی‌های جدید در Stardew Valley با به‌روزرسانی پیش رو

ماجراجویی‌های جدید در Stardew Valley با به‌روزرسانی پیش رو
بازدید 13

سازنده بازی Stardew Valley قصد دارد به‌روزرسانی ۱.۶ را برای موبایل و کنسول‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن منتشر کند. این به‌روزرسانی اخیراً برای نسخه کامپیوتر بازی عرضه شده و محتوایی جذاب و بی‌نظیر را به این بازی افزوده است.

Stardew Valley

از جمله ویژگی‌های این به‌روزرسانی می‌توان به پشتیبانی از بازی چندنفره تا هشت نفره، اضافه شدن فستیوال‌ها و محتوای پس‌از‌پایان اشاره کرد که باعث افزایش قابل توجه تعداد بازیکنان در پلتفرم استیم شده است. اکنون بازیکنان Stardew Valley بر روی موبایل و کنسول‌ها منتظرند که این به‌روزرسانی را دریافت کنند و به همین دلیل دقیقاً زمان عرضه آن را می‌خواهند بدانند.

اریک بارون، خالق بازی Stardew Valley، اخیراً اعلام کرده است که توسعه به‌روزرسانی ۱.۶ برای موبایل و کنسول‌ها در حال اتمام است و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست بازیکنان خواهد رسید. با این حال، او تاریخ دقیقی برای انتشار این به‌روزرسانی اعلام نکرده است و اظهار کرده است که اگر چیزی مهم و جالب بود، آن را به اشتراک خواهد گذاشت. وی از صبر و حمایت بازیکنان قدردانی می‌کند.

بارون قبلاً اعلام کرده بود که توسعه بازی جدید خود به نام Haunted Chocolatier را متوقف کرده است تا بتواند بیشتر به توسعه به‌روزرسانی ۱.۶ Stardew Valley تمرکز کند. پس از انتشار این به‌روزرسانی بر روی تمام پلتفرم‌ها، توسعه بازی Haunted Chocolatier دوباره آغاز خواهد شد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *