مجله سیمدخت
0

راز گروه مرموز در بسته الحاقی جدید Starfield فاش می‌شود!

راز گروه مرموز در بسته الحاقی جدید Starfield فاش می‌شود!
بازدید 11

به‌نظر می‌رسد که داستان بسته الحاقی Shattered Space بازی Starfield بیشترین تمرکز خود را بر روی جناح House Va’ruun قرار داده است.

در به‌روزرسانی آینده بازی Starfield، ویژگی‌هایی مانند حالت‌های گرافیکی برای کنسول، گزینه‌های اضافی در شخصی‌سازی سفینه، نقشه‌ها و محتوای دیگری اضافه خواهد شد. به‌علاوه، به‌نظر می‌رسد که طرفداران باید منتظر راه‌اندازی وسایل نقلیه زمینی باشند. علاوه بر این، بتسدا در حال کار بر روی بسته الحاقی بزرگی به نام Shattered Steel است. اگرچه اطلاعات دقیق درباره این بسته در دسترس نیست، اما به‌نظر می‌رسد جزئیات جالبی از آن فاش شده است.

یکی از کاربران در انجمن ردیت ادعا کرده است که در ویدیوی اخیر بتسدا پیرامون به‌روزرسانی آینده Starfield، به House Va’ruun اشاره شده است. در یک صحنه از ویدیو، فهرستی از کدهای بازی نمایش داده می‌شود که به‌نظر می‌رسد ارتباط مستقیمی با این جناح داشته باشد. این گروه یکی از جناح‌های Starfield است، که به پرستش خدایی با نام Great Serpent می‌پردازند و گذشته‌ای تاریک دارند. اعضای این جناح خارج از Settled Systems زندگی می‌کنند. به جز حضور Andreja که یکی از همراهان این جناح است، Va’ruun نقش بزرگی در داستان بازی ندارد.

بسته الحاقی Shattered Space برای بازی Starfield در پاییز امسال برای ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و کامپیوتر عرضه خواهد شد. گزارش‌های جدید نشان می‌دهد که این بسته الحاقی در ماه ژوئن معرفی شده و در ماه سپتامبر عرضه خواهد شد. همچنین، پشتیبانی کامل از ماد‌ها نیز در سال جاری به بازی Starfield اضافه خواهد شد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *