مجله سیمدخت
0

Stellar Blade: جزئیات محتوای پس از عرضه: نیو گیم پلاس و لباس‌های رایگان

Stellar Blade: جزئیات محتوای پس از عرضه: نیو گیم پلاس و لباس‌های رایگان
بازدید 22

استودیو “شیفت آپ”، تازه‌ترین جزئیات بسته الحاقی بازی انحصاری پلی‌استیشن ۵ خود، Stellar Blade را منتشر کرده است. کیم هیونگ تائه، مدیر عامل و کارگردان این بازی، در گفتگویی با وبسایت Ruliweb اعلام کرد که پس از عرضه حالت نیو گیم پلاس، Stellar Blade به به‌روزرسانی‌های رایگان به همراه بسته‌های لباس برای شخصیت اصلی بازی، یعنی ایو، دست خواهد یافت.

Stellar Blade

این به‌روزرسانی شامل افزودن ۳۰ لباس جدید به بازی اصلی که توسط سونی منتشر می‌شود، می‌شود. او همچنین تأکید کرد که در زمان انتشار، هیچگونه خرید درون‌برنامه‌ای در بازی وجود نخواهد داشت.

هیچ بارگیری اضافی در زمان عرضه بازی محسوس نخواهد بود، با این حال، او اظهار کرد که استودیو ممکن است در صورت همکاری با توسعه‌دهندگان دیگر در طراحی لباس‌های آینده برای ایو، هزینه‌ای را دریافت کند.

Stellar Blade: جزئیات محتوای پس از عرضه: نیو گیم پلاس و لباس‌های رایگان

با ابتدایی‌ترین اعلان‌هایش در سال ۲۰۱۹ تحت عنوان “پروژه EVE”، این بازی با جذابیت‌های مبارزات سریع و جلوه‌های بصری فوق‌العاده، توجهات را به خود جلب کرد. با این حال، علیرغم جذابیت‌هایش، این بازی مورد انتقادهای قابل توجهی قرار گرفت، به ویژه به خاطر طراحی شخصیت اصلی داستان که باعث بروز بحث‌ها و انتقادات فراوانی شد. با این همه، به نظر می‌رسد که با وجود این جنجال‌ها، تجربه‌ی گیم‌پلی این بازی هیجان‌انگیز و سرگرم‌کننده است. در این بازی، بازیکنان کنترل ایو را برعهده می‌گیرند، یک جنگجوی قدرتمند که در مقابل موجودات بیگانه جنگ می‌کند. همچنین، عناصر کاوشی در سرتاسر جهان وجود دارند که به صورت نقاطی مانند ایستگاه‌های بین راهی عمل می‌کنند و به بازیکنان امکان می‌دهند به طرزی سریع‌تر و کارآمدتر در جهان بازی کاوش کنند.

در زمینه پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای، اخیراً این موضوع به عنوان یک مسئله مهم در صنعت بازی مطرح شده است، به ویژه با حضور آن در بازی‌هایی مانند “تکن ۸” و “دراگونز داگما ۲”. این امر باعث شده است که برخی استودیوها موقعیت خود را در این زمینه بیان کنند و به نظر می‌رسد که سازندگان “استلار بلید” نیز، مشابه “پروژه EVE”، قصد استفاده از این پرداخت‌ها در آثار تک‌نفره خود را ندارند.

منتشر شدن بازی “استلار بلید” برای پلی‌استیشن ۵ در ۲۶ آوریل (۷ اردیبهشت) سال جاری مقرر است.

منبعVGC

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *