مجله سیمدخت
0

Tekken 8: سیستم بتل پس پولی

Tekken 8: سیستم بتل پس پولی
بازدید 22

شرکت بندای نامکو اعلام کرده است که بتل پس پولی به بازی Tekken 8 با به‌روزرسانی ۱.۰۳ منتشر خواهد شد. این شرکت به تازگی فروشگاه اختصاصی بازی Tekken 8 راه‌اندازی کرده تا امکان خرید آیتم‌های شخصی‌سازی پولی را به بازیکنان فراهم کند.

Tekken 8

در این فروشگاه، بازیکنان باید هزینه‌ای جداگانه برای دسترسی به شخصیت‌ها و بسته‌های الحاقی پرداخت کنند. با این حال، به‌نظر می‌رسد که شرکت تمایل دارد تا با اضافه کردن بتل پس پولی، درآمدزایی بیشتری از بازی کسب کند.

این خبر به‌صورت رسمی در یک رویداد جدید توسط شرکت منتشر شده است و با به‌روزرسانی ۱.۰۳، بتل پس با نام Tekken Fight Pass به بازی اضافه خواهد شد. بر اساس توضیحات ارائه شده توسط بندای نامکو، بازیکنان در زمان معینی می‌توانند از طریق تکمیل چالش‌های روزانه و هفتگی در مسابقات آنلاین، سطح خود را ارتقا داده و آیتم‌های مختلفی را به عنوان پاداش دریافت کنند.

همچنین، سطح پریمویم بتل پس، آیتم‌های با ارزش‌تری را به بازیکنان ارائه می‌دهد و آن‌ها می‌توانند با کسب تکن کوین، آن‌ها را برای خرید آیتم‌های مورد نیاز در فروشگاه بازی استفاده کنند.

اگرچه عملکرد بتل پس جدید به نوعی با فروشگاه پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای Tekken 8 مشابه است، اما همچنان بازیکنان را مجبور به پرداخت هزینه‌های اضافی برای شخصی‌سازی می‌کند. این اعلامیه واکنش‌های گوناگونی را در رسانه‌های اجتماعی، از جمله ردیت، به دنبال داشته است و بازیکنان ابراز کرده‌اند که سازنده بازی، قبل از عرضه آن، درباره این موضوع اطلاع‌رسانی مناسبی ارائه نکرده است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *