مجله سیمدخت
0

بهترین روش برای دزدیدن کشتی‌ها در بازی Starfield + راه‌های افزایش شخصی‌سازی و فروش

بازدید 56

سفینه‌ها در بازی Starfield نقش بسیار مهمی ایفا می‌کنند. آن‌ها نه تنها به شما در جابجایی و مبارزات کمک می‌کنند، بلکه می‌توانند یکی از منابع تأمین درآمد شما در این بازی باشند. یکی از راه‌های بسیار جذاب برای کسب درآمد از سفینه‌ها، فعالیت‌های مرتبط با سرقت سفینه‌ها در Starfield و همچنین شخصی‌سازی و فروش آن‌ها است. در این متن، به طرح موارد مختلفی در این زمینه می‌پردازیم.
یکی از اصلی‌ترین چالش‌ها در بازی Starfield، فعالیت سفینه‌ها دزدی است. این کار تا حد زیادی پیچیده است و نیاز به استراتژی، هنر، و شانس دارد. این بخش از بازی، همانند دیگر ویژگی‌های بازی‌های Bethesda، پر از معما و چالش‌های مختلفی است. در این مقاله، به تفصیل به نحوه دزدیدن، ثبت، شخصی‌سازی و به فروش رساندن سفینه‌ها در بازی Starfield می‌پردازیم.

روش درست سفینه دزدی در Starfield

برای دزدیدن سفینه‌های دشمنان در بازی Starfield، ابتدا باید به موتور یا بخش موتور سفینه‌های آنها آسیب برسانید تا آنها توانایی حرکت نداشته باشند. وقتی موتور سفینه آسیب می‌بیند، دشمنان کنترلی بر حرکت سفینه خود ندارند و شما می‌توانید با پیش‌روی و داک کردن وارد سفینه دشمن شوید، خدمه را از بین ببرید و سفینه را کنترل کنید. با نشستن در صندلی سفینه، کنترل سفینه به شما منتقل می‌شود. اما به یاد داشته باشید که برای داشتن سفینه به عنوان سفینه اصلی خود، باید یکبار Grav Drive را انجام داده یا بر روی سطح یک سیاره فرود آیید.
همچنین فراموش نکنید که با بررسی سفینه دزدیده شده، ممکن است فرصت به دست آوردن اقلام Contraband و دیگر اشیاء ارزشمند را داشته باشید.

مهارت‌های مورد نیاز برای سفینه دزدی در Starfield

برای دزدیدن سفینه‌های دشمن در بازی Starfield، شما به دو مهارت اساسی احتیاج دارید. این دو مهارت به نام‌های “کنترل سیستم‌های هدف‌گیری” و “مهارت کنترل سفینه” هستند. مهارت کنترل سیستم‌های هدف‌گیری به شما امکان می‌دهد نشانه‌گیری دقیق سفینه دشمن را انجام دهید و به موتورهای آنها شلیک کنید. همچنین، مهارت کنترل سفینه به شما این امکان را می‌دهد که سفینه‌های نوع B و C را بهتر کنترل کرده و از آنها بهره‌بری کنید.

روش شخصی سازی سفینه‌های دزدیده شده

سفینه‌ها در بازی Starfield تنها در یک حالت قابل شخصی‌سازی خواهند بود، و آن حالت این است که سفینه به مالکیت شما باشد. در نظر داشته باشید که سفینه‌های دزدیده شده به نام شما ثبت نشده و باید قبل از انجام هرگونه تغییر و شخصی‌سازی روی آن‌ها، آن سفینه را به نام شما ثبت کنید. برای این منظور، باید به یکی از سیاره‌ها یا قمرهایی بروید که در آنها یک تخصصی به نام “تکنسین خدمات سفینه” یا “Ship Services Technician” وجود دارد.

بعد از ورود به دستگاه یکی از این تخصصی‌ها، کافی است از آن‌ها درخواست مشاهده سفینه‌هایتان را داشته باشید. در این قسمت، تمامی سفینه‌های تحت مالکیت شما نمایش داده می‌شود و سفینه‌هایی که به نام شما ثبت نشده باشند، گزینه “ثبت” را خواهند داشت. پس از انتخاب گزینه “ثبت” و پرداخت هزینه مشخص، سفینه دزدیده شده به نام شما ثبت می‌شود و از آن پس شما قادر به ارتقا و شخصی‌سازی آن خواهید بود.

روش فروش سفینه‌های دزدیده شده

بعد از ثبت سفینه‌ی دزدیده شده به نام شما، شما می‌توانید هر تغییری که در سفینه‌های دیگر اعمال می‌کنید، روی سفینه‌ی دزدیده شده نیز اعمال کنید. این تغییرات شامل فروش سفینه نیز می‌شود. اما منوی شخصی‌سازی با منوی خرید و فروش سفینه‌ها متفاوت است. در زمان مراجعه به متخصص سفینه‌ها، شما باید گزینه “خرید سفینه” را انتخاب کنید. سپس به منوی “فروش” بروید. در این بخش، تمام سفینه‌های به نام شما نمایش داده می‌شوند و شما می‌توانید هر سفینه‌ای که نیازی به آن ندارید، به فروش برسانید. البته به یاد داشته باشید که همواره باید حداقل یک سفینه در اختیار داشته باشید.

با این حال، فروش مداوم سفینه‌های دزدیده شده بهترین راه برای کسب درآمد نیست، و دلیل آن هزینه بالای ثبت سفینه‌ها به نام شما است.

بهترین سفینه‌ها برای دزدیدن در بازی Starfield

همان‌طور که می‌دانید، در بازی Starfield، سفینه‌ها به سه نوع A، B و C تقسیم می‌شوند و بین این نوع‌ها، سفینه‌های تایپ C به عنوان بهترین نوع شناخته می‌شوند. ابعاد بزرگتر و فضای ذخیره‌سازی گسترده‌تر این دسته از سفینه‌ها باعث افزایش قیمت آن‌ها نسبت به دیگر نوع‌ها می‌شود. با این حال، دزیدن سفینه‌های تایپ B به منظور بهره‌برداری از توانایی جنگی بالای آن‌ها می‌تواند برای بازیکنان بسیار سودآور باشد.

همچنین، باید توجه داشته باشیم که اگر علاقه به جابجایی مداوم وسایل Contraband دارید، بهترین سفینه‌ها برای دزدیدن سفینه‌های گروه کریمسون فلیت (Crimson Fleet) هستند. سفینه‌های اعضای این گروه دزدان فضایی عموماً مجهز به فضای ذخیره‌سازی محافظت شده هستند که از تشخیص وسایل Contraband توسط اسکنرها جلوگیری می‌کند. همچنین، احتمال یافتن وسایل بسیار ارزشمند در این سفینه‌ها بسیار بالاست و شما می‌توانید با داک کردن به آن‌ها، این وسایل ارزشمند را برداشت کنید.

در نهایت، باید ذکر کنم که سفینه دزدی در بازی Starfield شاید بهترین منبع درآمد برای شما نباشد، اما بدون شک یکی از جذاب‌ترین و هیجان‌انگیزترین بخش‌های گیم‌پلی این بازی است که ممکن است با القای حس تبدیل شدن به یک دزد فضایی و احتمال یافتن وسایل ارزشمند، شما را روزها سرگرم نگه دارد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *