مجله سیمدخت
0

احضار 4، نقطه پایان این مجموعه

احضار 4، نقطه پایان این مجموعه
بازدید 19

پس از سه سال سکوت خبری، سرانجام اخبار جدیدی از فیلم “احضار ۴” (The Conjuring 4) به چشم خورد. اکنون مشخص شده که چه کسی به عهده دار کارگردانی این اثر است و همچنین معلوم شده که مجموعه اصلی با این فیلم به پایان خواهد رسید، و اگر نسخه‌های دیگری تولید شود، آن‌ها به عنوان نسخه‌های جانبی محسوب خواهند شد.

احضار 4

احضار (2013) تا زمانی که به یکی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین فیلم‌های ترسناک قرن بیست و یکم و یک مجموعه سینمایی بزرگ تبدیل شد، کسی حتی جیمز وان هم این را پیش‌بینی نمی‌کرد. این فیلم ترسناک و هیجان‌انگیز، با الهام از زندگی و کارهای واقعی زوجی به نام‌های اد و لورن وارن ساخته شد که به طور حرفه‌ای در زمینه مسائل فراطبیعی، ارواح و شیاطین فعالیت می‌کردند.

پس از انتشار فیلم دوم در سال 2016، موفقیت مشابهی با نسخه اول داشت و فیلم سوم نیز در سال 2021 منتشر شد. این فیلم داشت که پرفروش‌تر از نسخه‌های قبلی باشد، اما تحت تأثیر شیوع کووید-۱۹ و تعطیلی سینماها، فروش آن تا ۲۰۶ میلیون دلار کاهش یافت. در چند سال گذشته، چندین نسخه جانبی از این دنیای سینمایی ساخته شده است که بازده خوبی در صندوق‌office داشته‌اند، اما طرفداران با شوق به بازگشت اد و لورن وارن منتظر بودند. در پایان 2022، خبر توسعه فیلم “احضار ۴” منتشر شد، اما پس از آن، هیچ اطلاعات جدیدی منتشر نشد.

اکنون اعلام شده است که مایکل چاوز به عنوان کارگردان فیلم احضار ۴ انتخاب شده است، کسی که قبلاً با فیلم‌هایی مانند “احضار: شیطان مرا وادار کرد” و “راهبه ۲” (۲۰۲۳) آشناست. ابتدا برنامه بود که قسمت چهارم با عنوان “احضار: آخرین تشریفات مذهبی” اکران شود، اما به نظر می‌رسد تیم تولید فیلم تصمیم گرفته است که عنوان را به احضار ۴ تغییر دهد. منتظریم دو بازیگر اصلی، یعنی ورا فارمیگا و پاتریک ویلسون نیز در این قسمت حضور داشته باشند و فیلمبرداری از تابستان ۲۰۲۴ آغاز شود.

جیمز وان، یکی از تهیه‌کنندگان مجموعه، قبلاً به طور غیررسمی اشاره کرده بود که این فیلم آخرین قسمت مجموعه خواهد بود. اکنون تایید شده است که احضار ۴ پایان داستان اصلی را به همراه دارد. تکمیل کردن مجموعه با قسمت چهارم، به‌ویژه با توجه به بازخوردهای متضاد قسمت سوم، که باعث شد منتقدان و طرفداران به این نتیجه برسند که احضار دیگر داستان جذابی برای گفتن ندارد.

با این حال، دنیای فیلم‌های احضار همچنان به راه خود ادامه می‌دهد و حتی یک سریال تلویزیونی نیز در حال ساخت است که داستان و جهان این فیلم‌ها را گسترش می‌دهد. با توجه به برنامه‌ی پرکاری ورا فارمیگا و پاتریک ویلسون، احتمالاً آن‌ها نمی‌توانند به عنوان بازیگران اصلی این سریال حضور داشته باشند، اما ممکن است در نقش‌هایی مهم و کوتاه حضور داشته باشند.

فیلم “احضار ۴” هنوز تاریخ اکران مشخصی ندارد، اما احتمالاً در اوایل یا میانهٔ سال ۲۰۲۵ به پرده نمایش خواهد رفت و باید دید که چه اثری خواهد داشت. بر اساس شایعات، استودیوی یونیورسال همچنین در حال توسعه فیلم “راهبه ۳” است، اما برای تأیید رسمی این اخبار، باید صبر کرد.

منبعScreenrant

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *