مجله سیمدخت
0

کارگردان ماموریت غیرممکن 7 با بزرگ‌ترین انتقاد به فیلم واکنش نشان داد

بازدید 53

کریستوفر مک کواری، کارگردان فیلم ماموریت غیرممکن 7، در یک مصاحبه اخیر با پادکست Empire Spoiler Specials به بزرگ‌ترین انتقادات مخاطبان از فیلم جدیدش واکنش نشان داد.

آخرین قسمت از مجموعه فیلم‌های ماموریت غیرممکن چند هفته پیش به نمایش درآمد. این فیلم با کیفیت بسیار بالا و تجربه‌ای پر از هیجان و استرس را برای تماشاگران ارائه داد، اما نتوانست عملکرد مالی مورد انتظار را داشته باشد. دلیل این ناکامی را باید در همزمان شدن اکران با فیلم‌های دیگر مورد انتظار مانند Barbie و Oppenheimer جستجو کرد. همچنین، بودجه بالا و هزینه‌های بازاریابی نیز به عنوان دلایل دیگر مطرح شده‌اند.

در Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One، ماجراهای خطرناک ایتن هانت و تیمش روایت می‌شود. آن‌ها مأموریتی دارند تا سلاحی هوش مصنوعی را که می‌تواند آینده بشریت را تهدید کند، ردیابی و از بین ببرند. این فیلم شاهد بازگشت بازیگرانی چون تام کروز، سایمون پگ، ربکا فرگوسن و ونسا کربی است، همچنین بازیگران جدیدی نیز اضافه شده‌اند.

در مصاحبه‌ای با پادکست Empire Spoiler Specials، کریستوفر مک کواری به بزرگ‌ترین انتقادات مخاطبان درباره توضیحات زیاد فیلم واکنش نشان داد. او گفت: “بله، می‌دانم که برخی از مخاطبان احساس می‌کنند توضیحات زیادی در فیلم وجود دارد. این توضیحات برای ایجاد احساس ترس ضروری بودند. شما این توضیحات را دریافت می‌کنید و به جای آن‌ها سردرگمی را تجربه می‌کنید. اگر شما همه دیالوگ‌ها را گوش می‌دهید، به شما تبریک می‌گویم. شما زرنگ‌ترین شاگرد کلاس هستید؛ زیرا شما به همه دیالوگ‌ها گوش داده‌اید و مطمئنم که همه مثل شما نیستند.”

دنباله این فیلم، با عنوان Mission: Impossible – Dead Reckoning Part Two، در تاریخ ۸ تیر سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۲۸ ژوئن سال ۲۰۲۴ میلادی) روی پرده نقره‌ای خواهد رفت.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *