مجله سیمدخت
0

کارگردان فیلم انتقام جویان با انتشار ویدیویی کوتاه مارتین اسکورسیزی را به سخره گرفت

بازدید 51

جو روسو، کارگردان معروف فیلم انتقام‌جویان، به تازگی در واکنش به نظرات تند مارتین اسکورسیزی در مورد ژانر ابرقهرمانی، ویدیوی کوتاهی را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده و مارتین اسکورسیزی را مسخره کرده است.

مارتین اسکورسیزی، یکی از بزرگترین فیلمسازان صنعت سینما، در مصاحبه‌ای با مجله GQ به ژانر ابرقهرمانی حمله کرده و ارزش فیلم‌های کمیک بوک، به‌ویژه فیلم‌های مارول، را “خطری بزرگ” برای رسانه فیلم خوانده است. این نظرات باعث برانگیختگی بسیاری از افراد شد و حتی کارگردانان و بازیگران صنعت سینما نیز واکنش‌هایی نشان دادند.

در واکنش به این نظرات، جو روسو ویدیوی کوتاهی منتشر کرد که در آن مارتین اسکورسیزی را در حال بازیگری با یک سگ مسخره می‌کند. او در این ویدیو به شوخی به سگ خود که “باکس آفیس” نامیده‌است، صدا می‌زند و مارتین اسکورسیزی را تمسخر می‌کند.

این ویدیو توجه زیادی را به خود جلب کرده و نظرات مختلفی را در جامعه آنلاین به همراه داشته است. برخی از افراد این واکنش را نشان از حمایت جو روسو از ابرقهرمانی و نقد به نظرات اسکورسیزی دیده‌اند، در حالی‌که دیگران این اقدام را نه‌تنها به عنوان یک واکنش جوکهنه می‌بینند بلکه آن را ناپسند و نادرست می‌دانند. تنوع نظرات در مورد این واکنش نشان از تقسیم‌افکنی در جامعه سینما دارد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *