مجله سیمدخت
0

فصل دوم The Last of Us: رویارویی بی‌رحمانه الی با دشمنان

فصل دوم The Last of Us: رویارویی بی‌رحمانه الی با دشمنان
بازدید 11

تصاویر از فصل دوم سریال The Last of Us، اعضای مسلح از سازمان شبه‌نظامی WLF را کنار خودروهای زره‌پوش نشان می‌دهند.

در جریان آخرین اخبار سینما و تلویزیون، به اطلاع رسید که یکی از کاربران شبکه اجتماعی ایکس با نام CaptCanuck66 تصاویر جدیدی از محل فیلم‌برداری فصل دوم سریال The Last of Us (آخرین بازمانده از ما) منتشر کرده است. یک تصویر نشان می‌دهد اعضای مسلح از سازمان شبه‌نظامی WLF که به عنوان یک جناح مخالف در بازی The Last of Us Part II معرفی شده‌اند. تصویر دیگر نیز این گروه را روی بازوی یک مبارز نشان می‌دهد.

فصل دوم The Last of Us: رویارویی بی‌رحمانه الی با دشمنان

فصل دوم The Last of Us: رویارویی بی‌رحمانه الی با دشمنان

اگرچه فصل اول سریال لست آو آس داستان نخستین بازی را روایت کرد، اما فصل دوم تمام وقایع بازی The Last of Us Part 2 را پوشش نمی‌دهد و داستان دومین نسخه در چند فصل روایت می‌شود. نیل دراکمن پیش‌تر اعلام کرده بود که فصل دوم این نمایش مانند فصل اول تغییراتی خواهد داشت و یک اقتباس صرف نخواهد بود. کریگ مازن نیز می‌گوید هیچ یک از کاراکترهای سریال در امان نخواهند بود و «امکان مرگ هر کسی در هر لحظه» وجود دارد.

پدرو پاسکال و بلا رمزی دوباره برای بازی نقش‌های جول و الی در فصل دوم سریال The Last of Us انتخاب شده‌اند. همچنین، گابریل لونا به عنوان تامی، یانگ مازینو به عنوان جسی، کیتلین دیور به عنوان ابی، ایزابلا مرسد به عنوان دینا، دنی رامیرز به عنوان مانی، اریلا بارر به عنوان مل، تاتی گابریل به عنوان نورا، اسپنسر لرد به عنوان اوون و کاترین اوهارا به عنوان یک کاراکتر نامعلوم دیگر، در فصل دوم این اقتباس تلویزیونی به ایفای نقش می‌پردازند.

همچنین، مارک مایلود، کارگردان سریال Succession (وراثت)، نینا لوپز-کورادو، کارگردان سریال Perry Mason (پری میسون)، استیون ویلیامز، کارگردان سریال Watchmen (نگهبانان) و کیت هرون، کارگردان سریال Loki (لوکی)، در کنار نیل دراکمن و کریگ مازن، حداقل سهمی در هدایت یکی از قسمت‌های فصل دوم The Last of Us را به دست می‌گیرند. مدتی قبل، دنیل ریکمن ادعا کرد که فصل دوم اقتباس تلویزیونی لست آو آس هفت قسمت خواهد داشت.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *