مجله سیمدخت
0

اقامت در سرزمین میانه: همه چیز درباره فیلم جدید ارباب حلقه‌ها

اقامت در سرزمین میانه: همه چیز درباره فیلم جدید ارباب حلقه‌ها
بازدید 14

برادران وارنر اعلام کرده‌اند که فیلم جدیدی از مجموعه‌ی ارباب حلقه‌ها در حال ساخت است و پیتر جکسون، کارگردان سه‌گانه اصلی ارباب حلقه‌ها، در این پروژه نقش خواهد داشت. براساس به‌روزرسانی اخیر در ساعت ۱۷:۱۰، برادران وارنر و نیو لاین سینما اعلام کردند که فیلم جدید ارباب حلقه‌ها با نام The Lord of the Rings: The Hunt for Gollum در حال تهیه است و اندی سرکیس، بازیگری که نقش گالوم را در فیلم‌های ارباب حلقه‌ها بازی کرده بود، نقش کارگردانی این فیلم را بر عهده گرفته است. سرکیس همچنین در این فیلم دوباره نقش گالوم را ایفا خواهد کرد. او قبلاً فیلم‌هایی مانند Beathe، Mowgli: Legend of the Jungle و Venom: Let There Be Carnage را کارگردانی کرده است و در حال حاضر در حال کارگردانی انیمیشن Animal Farm است.

همچنین، در گزارش‌های به‌روز سینمایی، دنیای سرزمین میانه به سالن‌های سینما باز خواهد گشت. دیوید زسلاو، رئیس برادران وارنر دیسکاوری، اعلام کرده است که فیلم جدید ارباب حلقه‌ها در حال ساخت است و قرار است در سال ۲۰۲۶ به نمایش در آید. پیتر جکسون همراه با فران والش و فیلیپا بوینس به‌عنوان تهیه‌کنندگان این فیلم حضور دارند. زسلاو بیان کرده که فیلمنامه این فیلم در مراحل اولیه نگارش است و جکسون همراه با والش و بوینس در تمامی مراحل ساخت این فیلم نقش خواهند داشت. با این‌حال، هنوز اطلاعاتی درباره‌ی نویسندگی یا کارگردانی این فیلم اعلام نشده است. این فیلم قرار است داستان‌هایی از سرزمین میانه را به تصویر بکشد که تاکنون روایت نشده‌اند و از مجموعه‌های ارباب حلقه‌ها، هری پاتر و دنیای دی سی که به‌صورت کامل به‌کار نرفته‌اند، الهام گرفته شده است و این مجموعه‌ها برای رفع این کمبود به‌کار گرفته شده‌اند.

همچنین، در حالی‌که برادران وارنر دیسکاوری ساخت فیلم جدید ارباب حلقه‌ها را تایید کرده‌اند، آمازون نیز در حال تولید فصل دوم سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power است که فصل اول آن در سال ۲۰۲۲ پخش شده و فصل دوم آن در انتظار پخش است. همچنین، منتظر فصل سوم این سریال نیز می‌توانند باشند. انیمه‌ی The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim نیز در تاریخ ۱۳ دسامبر ۲۰۲۴ روی پرده‌های سینما خواهد رفت.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *