مجله سیمدخت
0

بازگشت به هزارتو: ریبوت فیلم The Maze Runner در راه است!

بازگشت به هزارتو: ریبوت فیلم The Maze Runner در راه است!
بازدید 12

والت دیزنی و استودیوی قرن بیستم با استخدام یک نویسنده، به آغاز مراحل تولید ریبوت فیلم The Maze Runner پرداختند.

در آخرین اخبار سینمایی و تلویزیونی، یک ریبوت دیگر در حال ساخت است. جک پگلن، نویسنده فیلم‌های Transcendence و Alien: Covenant، پس از توافق با والت دیزنی و استودیوی قرن بیستم، مسئولیت نوشتن فیلمنامه ریبوت فیلم The Maze Runner را بر عهده گرفته است. قبل از این، سه فیلم از مجموعه دونده مارپیچ بر اساس رمانی به همین نام اثر جیمز دشنر تولید شده و در بازه زمانی ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۸ به نمایش درآمدند. حالا یک فیلم جدید بر اساس آن در حال ساخت است.

وس بل، کارگردان سه قسمت اول، که اخیراً کارگردانی فیلم Kingdom of the Planet of the Apes را بر عهده داشته است، به عنوان تهیه‌کننده در این ریبوت جدید بازگشته است. داستان فیلم The Maze Runner دنباله زندگی تامس را در محیطی عجیب و مارپیچ همراه با گروهی از نوجوانان روایت می‌کند. آن‌ها در یک محله مرموز بیدار می‌شوند و هیچ خاطره‌ای از جهان خارجی ندارند، به جز رویاهایی عجیب و غریب درباره سازمانی مرموز به نام ویکِد (W.C.K.D).

بازگشت به هزارتو: ریبوت فیلم The Maze Runner در راه است!

تامس امیدوار بود با تشکیل قطعاتی از خاطرات گذشته و کشف نشانه‌هایی که در این مارپیچ مخفی شده بودند، بتواند راز اصلی وارد شدن به این مکان و راهی برای فرار از آن را کشف کند. به تدریج، دنیای سینما و ادبیات مرتبط با این مجموعه، با جهان‌بینی دیستوپیایی و وجود سازمان‌های دولتی شیطانی، گسترش یافت و بیشتر به صحنه‌های اکشن متمایل شدیم. با این حال، ریبوت فیلم The Maze Runner قصد ندارد داستان سه فیلم و کتاب اصلی را دوباره سازی کند یا ادامه‌ای برای این سه‌گانه باشد.

با این حال، امید به دیدن ادامه داستان فیلم‌های اصلی وجود دارد و ممکن است عناصری که در قسمت اول جذابیت خاصی را به همراه داشتند، در ریبوت نیز حضور داشته باشند. به طور مثال، احتمال وجود یک رویکرد مانند فیلم Kingdom of the Planet of the Apes، که اخیراً با بازخورد مثبتی مواجه شده است، وجود دارد. همچنین، حضور جک پلگن به عنوان تهیه‌کننده در سریال The Magic Order شبکه نتفلیکس نیز برجسته است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *