مجله سیمدخت
0

عرضه فیلم “نحوه آموزش اژدهاهای خودتان” به تعویق افتاد

عرضه فیلم "نحوه آموزش اژدهاهای خودتان" به تعویق افتاد.
بازدید 36

براساس گزارشی که در وب سایت Deadline منتشر شده است، انتشار فیلم “چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم” با تاخیر مواجه شده است.

استودیوی دریم ورکس، که در زمینه انیمیشن فعالیت می‌کند، در طول ۳ دهه فعالیت خود، آثار معروفی مانند “شرک”، “پاندای کونگ فوکار” و “چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم” را تولید کرده است. این استودیو تصمیم گرفته است به دنیای فیلم‌های لایو اکشن وارد شود و در این راستا، ساخت فیلم “چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم” را در دستور کار خود قرار داده است.

این مجموعه شامل سه فیلم سینمایی است که در دوره ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۹ میلادی به نمایش درآمده و کلیه آن‌ها بیش از ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروخته شده‌اند. داستان در یک دنیای خیالی رقم می‌خورد که انسان‌ها و اژدهایان در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند. شخصیت اصلی داستان یک نوجوان به نام هیکاپ است که با وجود علاقه‌ای به شکار اژدهایان، ترجیح می‌دهد رابطه صمیمی‌تری با آن‌ها داشته باشد. هیکاپ به مرور زمان موفق می‌شود نگرش افراد قبیله نسبت به اژدهایان را تغییر دهد.

به گزارش Deadline، انتشار فیلم “چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم” چند ماهی به تاخیر افتاده است. یونیورسال پیکچرز اولویت داشت این اثر را در تاریخ ۲۴ اسفند ۱۴۰۳ (معادل با ۱۴ مارس ۲۰۲۴ میلادی) به نمایش بگذارد، اما علاقه‌مندان حالا باید تا ۲۳ خرداد (معادل با ۱۳ ژوئن) منتظر بمانند. به نظر می‌رسد دلیل این تغییر در برنامه‌ریزی به علت اعتصاب بازیگران هالیوودی باشد که همچنان ادامه دارد. آخرین اخبار نشان می‌دهد که دو طرف به توافق نزدیک شده‌اند.

در این فیلم، نقش هیکاپ توسط میسون تیمز (Mason Thames) و نقش اَسترید توسط نیکو پارکر (Nico Parker) ایفا می‌شود. تیمز چندی پیش در فیلم سینمایی “The Black Phone” حضور داشته و پارکر هم با سریال لایو اکشن “آخرین ما” (The Last of Us) توانست خود را به مخاطبان در سراسر جهان معرفی کند. کارگردانی این فیلم بر عهده دین دبلوا (Dean DeBlois) قرار دارد که قبلاً کارگردانی قسمت‌های اول تا سوم انیمیشن را انجام داده است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *