مجله سیمدخت
0

پخش فیلم “ماموریت غیرممکن ۸” به دلیل اعتصاب‌ها به تعویق افتاد

بازدید 32

به گزارشی از خبرنگار The Hollywood Reporter، اکران فیلم “ماموریت غیرممکن 8” به نزدیک یک سال تأخیر افتاده است.

فیلم هفتم از سری “ماموریت غیرممکن” با عنوان کامل “ماموریت: غیرممکن – مسیر مرگ: قسمت اول” در ماه جولای به نمایش درآمد. این فیلم با داستانی جذاب، بازیگران محبوب و صحنه‌های اکشن نفس‌گیر همراه بود، اما نتواست به موفقیت تجاری قسمت‌های پیشین از خود برسد. این شکست را می‌توان ناشی از همزمان شدن اکران با فیلم‌های مورد انتظار “باربی” و “آپنهایمر” دانست.

آرون کوچ، خبرنگار The Hollywood Reporter اعلام کرده که اکنون اکران فیلم “ماموریت غیرممکن 8” به تقریباً یک سال بعد، یعنی در تاریخ ۲۳ مه سال ۲۰۲۵، تأخیر خواهد خورد. این تغییر در برنامه‌ریزی به دلیل اعتصاب فیلمنامه‌نویسان و بازیگران اتفاق افتاده است. هرچند فیلمنامه‌نویسان پس از امضای توافق‌نامه خود، فعالیت‌های خود را آغاز کرده‌اند، بازیگران همچنان در تلاشند تا به حقوق منصفانه‌تری دست یابند. طولانی شدن اعتصاب‌ها باعث شده تا دست اندرکاران فرصت کافی برای آماده‌سازی “ماموریت غیرممکن 8” برای اکران در تابستان سال آینده را نداشته باشند.

این فیلم قرار است ادامه‌ای بر “ماموریت: غیرممکن – مسیر مرگ: قسمت اول” باشد و در حال حاضر با عنوان رسمی “ماموریت: غیرممکن – مسیر مرگ: قسمت دوم” شناخته می‌شود. با این حال، پیتر کوچ در بخشی از گزارش خود اشاره کرده که احتمال دارد دست اندرکاران نام دیگری را برای این فیلم منتخب کنند.

این موضوع نشان‌دهنده نیست که این اولین فیلمی از پارامونت پیکچرز باشد که به دلیل اعتصاب‌های فیلمنامه‌نویسان و بازیگران به تاخیر افتاده باشد. قبلاً آثاری چون “دیون: قسمت دوم” و “گودزیلا در برابر کینگ: امپراتوری جدید” نیز تاریخ انتشار خود را از دست داده‌اند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *