مجله سیمدخت
0

شاهزاده در تریلر جدید The Rogue Prince of Persia می‌درخشد!

شاهزاده در تریلر جدید The Rogue Prince of Persia می‌درخشد!
بازدید 15

تریلر جدید بازی The Rogue Prince of Persia بر روی مبارزات و حرکت در محیط بازی تمرکز دارد؛ بازیکنان می‌توانند با استفاده از اسلحه‌های متنوع به مبارزه بپردازند و با پریدن روی دیوارها، دویدن و غیره، موانع را پشت سر بگذارند. شاهزاده می‌تواند در این بازی از بین شمشیرها، خنجرهای دوقلو، اسلحه‌های قابل‌پرتاب و غیره، یک اسلحه اصلی را انتخاب کند.

هر اسلحه دارای ترکیب‌های حملات و ضربات ویژه‌ای است؛ به عنوان مثال، شمشیر Broadsword می‌تواند دشمنان را به هوا پرتاب کند. بازیکنان همچنین می‌توانند از اسلحه‌های دیگری مانند تیروکمان و چاکرام نیز استفاده کنند؛ اما استفاده از این ابزارها محدودیت دارد و برای فعال شدن آن‌ها، بازیکن باید به دشمنان مختلف ضربه بزند. همچنین، با استفاده از لگد شاهزاده، بازیکنان می‌توانند دشمنان را گیج کرده و به اطراف پرتاب کنند.

ضربه لگد همچنین می‌تواند سپر دشمنان را شکسته و هر دو طرف را گیج کند. با این حال، بازیکنان می‌توانند برای شکستن سپر از قابلیت شیرجه زدن نیز استفاده کنند. همچنین، بازیکنان می‌توانند با استفاده از تا چهار مدال، قابلیت‌های ویژه‌ای را به‌ خود اضافه کنند؛ این قابلیت‌ها مشابه Talismanهای بازی Dead Cells عمل می‌کنند. به عنوان مثال، رهایی ابرهای سمی در هنگام آسیب‌دیدگی، به آتش کشیدن محیط پس از ازبین‌بردن دشمن خاص، یا افزایش درجه سلامت با یافتن Well of Dreamsهای جدید.

مدال‌های یادشده بر اساس موقعیت خود، ویژگی‌های یکدیگر را بهبود می‌بخشند و اسلحه‌های بهبودیافته نیز می‌توانند اثرات آن‌ها را فعال کنند. استودیو Evil Empire در روند ارلی-اکسس بودن بازی، اسلحه‌ها، ابزارها و مدال‌های جدیدی را به The Rogue Prince of Persia اضافه خواهد کرد.

شاهزاده در تریلر جدید The Rogue Prince of Persia می‌درخشد!

حرکت در محیط به صورتی روندی انجام می‌شود و بازیکنان به صورت یکپارچه در دنیای بازی مسیریابی می‌کنند. شاهزاده می‌تواند از شکاف‌های مختلف بپرد، از سطح‌های شیب‌دار لیز بخورد و روی دیوار حرکت کند؛ همچنین، می‌تواند به صورت افقی، به سمت بالا و حتی مورب روی دیوار به مسیر خود ادامه دهد، اما حرکت به سمت پایین امکان‌پذیر نخواهد بود. بازیکنان می‌توانند با استفاده از میله‌های مختلف به بخش‌های بعدی مسیر دسترسی پیدا کنند؛ این ویژگی همراه با دیگر مهارت‌های آکروباتیک شاهزاده، مهارت‌های او را به نمایش می‌گذارد.

شاهزاده می‌تواند با جهیدن در نزدیکی دشمنان، همانند نسخه The Sands of Time، به سرعت به پشت آن‌ها دست یابد. او همچنین می‌تواند سرعت سقوط کردن خود را با استفاده از خنجر (در صورت در دسترس بودن این اسلحه) کاهش دهد.

بازی The Rogue Prince of Persia در تاریخ ۲۵ اردیبهشت (۱۴ مه) به صورت دسترسی زودهنگام روی استیم منتشر خواهد شد. این نسخه شامل بخش اول بازی که شامل ۶ مرحله، دو باس و چندین اسلحه است، خواهد بود.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *