مجله سیمدخت
0

نام موقت فیلم “چهار شگفت‌انگیز” خطی از داستان را آشکار می‌سازد

بازدید 37

وب‌سایت The Cosmic Circus در یکی از گزارش‌های اختصاصی و جدید خود نام موقت فیلم “چهار شگفت‌انگیز” را فاش کرده است.

ریبوت مجموعه فیلم‌های “چهار شگفت‌انگیز” (Fantastic Four) در استودیوی مارول در حال تولید است و قرار است بخشی از فرنچایز بزرگ Marvel Cinematic Universe باشد. وظیفه کارگردانی این فیلم بر عهدهٔ مت شکمن (Matt Shakman) قرار دارد که پیش از این در ساخت سریال‌هایی مانند “Game of Thrones” و “WandaVision” مشارکت داشته است. در ضمن، بازیگران نقش‌های اصلی مشخص شده‌اند اما به دلیل اعتصاب هنرپیشه‌های هالیوودی، هویت آن‌ها مخفی نگه داشته می‌شود.

وب‌سایت The Cosmic Circus اخیراً نام موقت فیلم “چهار شگفت‌انگیز” را فاش کرده است. نام موقت یا “Working Title” حین تست بازیگران و فیلم‌برداری مورد استفاده قرار می‌گیرد تا تا زمان عرضهٔ فیلم، توجه رسانه‌ها و مخاطبان جلب نشود. نام‌های موقت گاهی اوقات به طور مستقیم به داستان ارتباط دارند و گاهی هم فقط یک شوخی بین اعضای تیم ساخت فیلم است. طبق این گزارش، دست اندرکاران این پروژه نام موقت “Blue Moon” را انتخاب کرده‌اند.

Blue Moon به نظر می‌رسد ارتباطی مستقیم با ماجراجویی‌های “چهار شگفت‌انگیز” در کمیک‌ها دارد. “The Blue Area of the Moon” یا “Blue Side of the Moon” نام منطقه‌ای است که شبیه به زمین در یکی از نقاط ماه (دهانه لوتر) وجود دارد. این منطقه در کمیک‌ها برای نخستین بار توسط چهار شگفت‌انگیز مورد بررسی قرار گرفت و آن‌ها در آنجا با ویرانه‌های شهری که متعلق به موجودات فضایی است و با قلعه واچر (The Watcher) روبرو شدند. در این مورد، وب‌سایت The Cosmic Circus تأکید دارد که داستان فیلم بر مبنای ماجراجویی در فضا است.

واچر برای نخستین بار در فصل اول “What If” معرفی شد و قبلاً اعلام شده بود که نسخهٔ لایو اکشن این شخصیت در فیلم “چهار شگفت‌انگیز” به نمایش گذاشته خواهد شد. واچر یک موجود پنج ب

ُعدی است که وظیفه دارد از “مولتی‌ورس” محافظت کند. او قسم خورده‌است که هیچ‌گاه در اتفاقات و سرنوشت تایملاین‌ها دخالت نخواهد کرد، اما پس از اینکه اولتران در یکی از تایملاین‌ها حضور او را حس کرد و به رازهای مولتی‌ورس پی برد، مجبور می‌شود قسم خود را نادیده بگیرد.

فیلم “چهار شگفت‌انگیز” از تاریخ ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۴ (مطابق با ۲ مه ۲۰۲۵ میلادی) به نمایش در خواهد آمد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *