مجله سیمدخت
0

تیک تاک بالاخره برای کاربران ایرانی در دسترس شد

بازدید 27

تیک تاک تصمیم به برداشت تحریم‌هایی که علیه کاربران ایرانی اعمال شده بودند گرفته و اکنون این پلتفرم از طریق اتصال از طریق VPN برای کاربران با آدرس آی‌پی ایران قابل دسترسی است.

تیک تاک، که پیش‌تر به دلیل تحریم‌ها توسط شرکت ByteDance برای کاربران ایرانی غیرقابل دسترس بود، اکنون پس از برداشته شدن این محدودیت توسط همان شرکت، به کاربران ایرانی دسترسی داده شده است. البته برای دستیابی به این پلتفرم، مانند بسیاری از پلتفرم‌های بین‌المللی دیگر، به دلیل وجود فیلترینگ داخلی، استفاده از VPN ضروری است.

قبل از این، کاربران ایرانی که تمایل به استفاده از تیک تاک داشتند، مجبور به استفاده از نسخه‌های مود شده یا نسخه چینی این پلتفرم بودند که تنها از زبان چینی پشتیبانی می‌کردند.

اکنون با برداشتن تحریم‌ها توسط شرکت ByteDance، کاربران ایرانی امکان دارند با استفاده از VPN از نسخه اصلی اپلیکیشن تیک تاک استفاده کنند.

هرچند هنوز امکان ثبت نام و ورود به تیک تاک با شماره موبایل کشور ایران فراهم نشده است و کاربران نمی‌توانند شماره موبایل با پیش‌شماره ایران را وارد کرده و در این شبکه اجتماعی حساب کاربری ایجاد کنند.

اکنون تیک تاک یکی از پرکاربردترین و محبوب‌ترین پلتفرم‌های جهان است و بر اساس آمارهای منتشرشده، این شبکه اجتماعی دارای بیش از یک میلیارد کاربر فعال ماهانه در سراسر جهان است. برداشتن تحریم‌ها برای کاربران ایرانی می‌تواند تعداد کاربران این شبکه در ایران را هم افزایش دهد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *