مجله سیمدخت
0

توقف ناگهانی: اکتیویژن ساخت بازسازی Tony Hawk’s Pro Skater را متوقف کرد!

توقف ناگهانی: اکتیویژن ساخت بازسازی Tony Hawk’s Pro Skater را متوقف کرد!
بازدید 9

شرکت اکتیویژن تصمیم به پشتیبانی از سری کالاف دیوتی با بازسازی Tony Hawk’s Pro Skater 3+4 را اعلام نکرد.

پس از یک دوره طولانی غیبت، مجموعه ورزشی و اسکیت‌سواری Tony Hawk’s Pro Skater در سال ۲۰۲۰ دوباره وارد صحنه‌ی صنعت بازی شد. بازسازی دو قسمت اول این سری تحت عنوان Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 در آن زمان مورد استقبال گیمرها قرار گرفت و با بازخوردهای خوبی از سوی منتقدان مواجه شد.

با توجه به موفقیت بسیاری که این بازی داشت، بسیاری انتظار داشتند که استودیو سازنده به مسیر جدیدی بروند و بازسازی‌های بیشتری را عرضه کنند. اما در حال حاضر رسماً تصمیم شده که این اتفاق رخ ندهد، با این حال، گزارش جدیدی ادعا می‌کند که یک بازی دیگر از Tony Hawk’s Pro Skater در دست توسعه بوده است.

در ویدیویی که تازه‌ترین آن توسط کانال یوتیوب DidYouKnowGaming منتشر شد، با استناد به گزارش‌هایی از منابع داخلی معتبر، ادعا شده است که استودیو Vicarious Visions پس از موفقیت Tony Hawk’s Pro Skater 1+2، قصد داشت تا یک بازسازی دوگانه دیگر به‌نام Tony Hawk’s Pro Skater 3+4 را توسعه دهد و پیشنهاد آن را به شرکت اکتیویژن ارائه کند.

توقف ناگهانی: اکتیویژن ساخت بازسازی Tony Hawk’s Pro Skater را متوقف کرد!

به نظر می‌رسد که ابتدا استودیو Vicarious Visions قصد داشت هر چهار قسمت اول سری Tony Hawk’s Pro Skater را در یک بازسازی واحد ارائه دهد، اما با پیشرفت توسعه، در نهایت تصمیم گرفت دو بازی اول را به‌صورت یک ریمیک منتشر کند. این استودیو تمام تمرکز خود را بر روی ریمیک دو بازی اول متمرکز کرد و ایده‌ی ساخت ریمیکی دیگر از بازی‌های سوم و چهارم را برای آینده حفظ کرد. با این حال، پیشنهاد برای دومین بازسازی از سری Tony Hawk’s Pro Skater توسط اکتیویژن رد شد و در ادامه این ناشر تصمیم گرفت از استودیو Vicarious Visions برای پشتیبانی از سری کالاف دیوتی استفاده کند.

استودیو Vicarious Visions، که نقش مهمی در توسعه Diablo 2: Resurrected داشت، در سال ۲۰۲۱ به شرکت بلیزارد اینترتینمت پیوست و یک سال بعد نام خود را به بلیزارد آلبانی تغییر داد. نکته جالب اینجاست که شخص تونی هاوک در یک مصاحبه تایید کرده بود که استودیو Vicarious Visions قبل از ملحق شدن به بلیزارد، در حال توسعه Tony Hawk’s Pro Skater 3+4 بوده است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *